Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

FOTOSOUTĚŽ - Sakrální a historické památky v Žamberku

Město Žamberk vyhlašuje nové kolo fotografické soutěže! Tentokrát na téma „Sakrální a historické památky v Žamberku“. Těšíme se na vaše snímky ze zajímavých zákoutí Žamberka, které můžete posílat až do pátku 16. srpna 2019 na e-mail z.faltusova@zamberk.eu.
K fotografiím připojte také vaše kontaktní údaje, oceníme i krátký komentář, popisek nebo váš originální název fotky. Nejlepší autory odměníme a všechny fotografie představíme na webu města, na Facebooku a na výstavě uspořádané v rámci Dnů evropského dědictví 13. - 14. září 2019.


Podmínky soutěže:
Soutěž bude probíhat od 4. června 2019 a ukončena bude 16. srpna 2019.
Fotografie budou zveřejněny na webových stránkách města (www.zamberk.cz) v sekci Žamberk na fotografiích, na Facebooku města a bude uspořádána jejich výstava v rámci Dnů evropského dědictví 13. září 2019 v obřadní síni Žamberské radnice a 14. září 2019 v kostele sv. Václava.
Zájemci mohou své fotografie ve formátu JPG/JPEG posílat na e-mailovou adresu z.faltusova@zamberk.eu s uvedením celého jména autora fotografie, adresou bydliště a případně s krátkým komentářem/popiskem.
Při odeslání fotografie musí autor uvést v e-mailu: Souhlasím s podmínkami soutěže zveřejněnými v Žamberských listech a na webu města Žamberka. Souhlasím s uvedením svého jména, zveřejněním mnou zaslané fotografie dle podmínek soutěže a prohlašuji, že jsem autorem zaslané fotografie a že jsem neporušil práva osob, které jsou na fotografiích zachyceny.
Každý autor se může prezentovat maximálně třemi snímky v plném rozlišení.
Město Žamberk si vyhrazuje právo zveřejnit jména účastníků soutěže spolu se soutěžní fotografií a použít tyto snímky bezplatně na webu města, na chystané výstavě a na případných propagačních materiálech.
Město Žamberk nenese žádnou odpovědnost za škodu vzniklou třetím osobám, způsobenou porušením pravidel ze strany účastníků soutěže (autorská práva).

Těšíme se na Vaše fotografie.
Faltusová Zuzana | dne 25.06.2019Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka