Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Nositele ceny hejtmana “Duhové křídlo 2012”můžete vybrat i Vy!

Pardubický kraj ve spolupráci s Pardubickou krajskou radou osob se zdravotním postižením připravuje ocenění organizací a jednotlivců za činnost ve prospěch osob se zdravotním postižením tzv. „Duhové křídlo 2012“.
„Oceněni budou organizace a jednotlivci, kteří se profesně nebo osobně věnují pomoci lidem se zdravotním postižením, usilují o zlepšení jejich životních podmínek a pomáhají při odstraňování společenských i jiných bariér. Toto ocenění považujeme za velmi významné,“ říká hejtman Radko Martínek.

Nominace do první kategorie organizace a druhé kategorie jednotlivci mohou podávat fyzické i právnické osoby s krátkým odůvodněním, a to na příslušných formulářích. Ty jsou ke stažení na webových stránkách Pardubického kraje (http://www.pardubickykraj.cz/pro-osoby-se-zdravotnim-postizenim) a Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením (http://www.nrzp.cz/cinnost-v-krajich/krajske-rady-ozp/401-pardubicka-krajska-rada.html). Vyzvednout si je můžete také na podatelně Krajského úřadu Pardubického kraje nebo v sídle Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením.

Vyplněné formuláře je nutné odeslat nejpozději do 10. září 2012 na e-mail pardubice@nrzp.cz nebo poštou na adresu NRZP ČR, B. Němcové 2625, 530 02 Pardubice.

Vyhodnocení nominací proběhne v průběhu září 2012. Celá akce bude zakončena slavnostním předáním cen 11. října 2012 v Integračním centru Kosatec v Pardubicích.

Bc.Magdalena Navrátilová,
mluvčí hejtmana Pk
Faltusová Zuzana | dne 15.08.2012
Ke stažení:

Dokument: Nominace - formulář | soubor: 0502cb1611ff2f.pdf | velikost: 0.26 MB   - Nominace - formulářObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka