Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Nově otevřené informační centrum v Pardubicích

Dovolte mi informovat Vás o nově otevřeném informačním centru v Pardubicích. Věnováno je klíčové komunikaci pro dopravu v České republice – rychlostní silnici R35 v celé její trase, tedy v území Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického a Olomouckého kraje a Středočeského kraje.
Informační centrum je určeno odborné veřejnosti, starostům obcí, občanským sdružením, školám i široké laické veřejnosti. Lze tu získat veškeré informace o přípravě a realizaci této komunikace, využít moderní techniky k názorné prezentaci trasování R35, ale také informovat se o dopravní politice a investiční výstavbě v České republice.

Obracím se na Vás s nabídkou navštívit toto informační centrum. Starostům obcí a občanským sdružením nabízíme poskytnutí informací o trasování silnice, o časovém harmonogramu výstavby či o pozemcích, které budou vykupovány. Školám nabízíme uspořádání odborných exkurzí o výstavbě dálnic v České republice a s názornou ukázkou práce investora.

Budete-li mít zájem informační centrum navštívit, kontaktujte kancelář zmocněnce vlády pro liniovou výstavbu rychlostní silnice R35 a dálnice D11 na telefonním čísle 466 687 389 a 724 348 192 nebo elektronicky na adrese katerina.nohavova@rsd.cz, abychom Vám mohli nabídnout konkrétní termín návštěvy. Pro veřejnost je informační centrum otevřeno každé pondělí a středu od 8:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 17:00 hod. Další informace o informačním centru a především o rychlostní silnici R35 lze získat na www.r35.eu.

Děkuji Vám za zájem o informační centrum a rychlostní silnici R35 a těším se na setkání s Vámi i Vašimi partnery a studenty.


S pozdravem

Ing. Ivo Toman
zmocněnec vlády pro liniovou výstavbu
rychlostní silnice R35 a dálnice D11

Vanický Zdeněk | dne 09.03.2010
Ke stažení:

Dokument: Pozvánka | soubor: 04b968fa8a3e9e.pdf | velikost: 0.04 MB   - PozvánkaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka