Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

28. Žamberský DUATLON tradičně jako Mistrovství České republiky, pozor na uzavírky silnic!

V sobotu 22. září se v zámeckém parku uskuteční již 28. ročník Žamberského Duatlonu. Z pověření ČTA se již po osmé v řadě koná jako Mistroství České republiky.
Především je to ale stále veřejný závod určený pro všechny nadšence běhu a jízdy na kole. A tak, jako málokde, budete mít možnost postavit se na startovní čáru společně s nejlepšími duatlonisty a triatlety z České republiky. Své výkony a časy pak zase porovnávat se svými kamarády. Věříme, že tato skutečnost přiláká na start závodu právě mnoho „hobíků“, pro které hlavně tento závod pořádáme. A tak neváhejte s přihláškou. Před hlavním závodem budou již tradičně odstartovány dva závody žactva, a to jako veřejný závod. Na závěr je pro ty nejmenší závodníky připraven tradiční MINI duatlon. Centrum závodu bude stejně jako v minulých letech v zámeckém parku na asfaltovém hřišti u SVČ ANIMO.
Statut závodu: Mistrovství České republiky v duatlonu pro rok 2018 pro kategorie dorostu, juniorů a dospělých a pro kategorii klubů. Veřejný závod žactva.
Místo závodu: Žamberk, zámecký park, prezentace: SVČ ANIMO Žamberk - PÁ a SO, start: dle kategorií.
Podrobné informace, propozice a přihlášky na: duatlonzamberk.cz
Poděkování patří hlavním partnerům celého závodu, kterými jsou město Žamberk a pan David Parish, který umožnil konání tohoto závodu v překrásném prostředí zámeckého parku.

Důležité upozornění: z důvodu konání MČR v duatlonu budou v sobotu 22. září 2018 od 10:30 do 11:45 hodin uzavřeny pro veškerý provoz tyto silnice a ulice: silnice v parku; silnice III. třídy Lukavice - Žamberk v úseku od napojení silnice z parku, ulice 28. října po křižovatku s ulicí Sokolovská; ulice Sokolovská, Fučíkova; ulice Nádražní od Rotace po Bühler; silnice III. třídy Žamberk - Písečná v úseku od železničního přejezdu po kruhový objezd v Písečné; silnice III. třídy Písečná - Letohrad v úseku od kruhového objezdu po odbočku na „zkratku“ do Lukavice.
Podrobné informace o uzavírkách včetně mapy na: www.duatlonzamberk.cz.

Za tým pořadatelů Tomáš Strnad a Lucie Kluková
Škodová Monika, Mgr. | dne 06.09.2018
Ke stažení:

Dokument: plakát duatlon | soubor: 39085.pdf | velikost: 2.07 MB   - plakát duatlon
uzavírky silnic - DuatlonObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka