Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Investice města

Městské koupaliště
Oprava lávky v Betlémě
Mateřská školka Čtyřlístek – rekonstrukce koupelny
Městské koupaliště
Před zahájením letošní sezony bylo opět potřeba provést opravu keramických obkladů bazénů. Nutná byla také výměna 3ks podvodních bazénových světel, oprava propadlého chodníku u dětského bazénu a investice do nové automatické měřící stanice chemického hospodářství. Celkem tyto investice představují částku přesahující 480.000 Kč.
Náklady do údržby koupaliště jsou každoročně vysoké, rozvody a technologie zastaralé a nutnost celkové rekonstrukce koupaliště nevyhnutelná. Provedli jsme zaměření bazénů, zjistili předpokládané investiční náklady na vyložení současných bazénů nerezovými vanami a rozpočtový výhled počítá na rok 2019 s investicí ve výši 15 milionů korun. V současnosti zjišťujeme informace potřebné k zahájení projektové přípravy, na jejímž konci bude výběr zhotovitele a realizace, se kterou bude souviset i výměna rozvodů a adekvátní modernizace technologie. Investici plánujeme provést mimo letní sezonu, aby provoz koupaliště nebyl omezen.

Oprava lávky v Betlémě
Stejně jako byla vloni vyměněna výdřeva lávky „pod skalami“, letos proběhla tato investice u lávky v Betlémě. Následovat bude ještě nátěr ocelové konstrukce. Náklady: 80.000 Kč

Mateřská školka Čtyřlístek – rekonstrukce koupelny
V mateřské škole došlo k rekonstrukci koupelny v prostřední budově. Stávající vanu a umyvadlo jsme nahradili sprchovým koutem, novým umyvadlem a topným žebříkem. Součástí jsou úpravy rozvodů vody, kanalizace a elektřiny, výměna obkladů a dlažby, výmalba.
Investiční náklady: 46.000 Kč

Ing. Lenka Fránková, vedoucí odboru regionálního rozvoje a územního plánování (REUP)
Škodová Monika, Mgr. | dne 06.06.2018
bazén po opravě keramických obkladůlávka v Betlémě - původní stavlávka v Betlémě - nový stavkoupelna - původní stavkoupelna - nový stavObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka