Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Rekonstrukce budovy Městského úřadu Žamberk - ul. Nádražní

Na stránkách Žamberských listů č. 10 jsme v červnu 2019 předávali informaci o plánované rekonstrukci městského úřadu v Nádražní ulici, která se dotkne přímo prostor a provozu v kancelářích.
1. etapa proběhla ve dnech 3. 6. – 24. 7. 2019 a týkala se prací ve druhém poschodí budovy - odboru právního, odboru kanceláře tajemníka, odboru obrany a krizového řízení a odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

2. etapa proběhla ve dnech 26. 7. – 30. 8. 2019 a práce pokračovaly v prvním poschodí budovy úřadu - na podatelně a v čekárně u podatelny, na Živnostenském úřadu a na odboru správním a dopravy.

Od 02.09.2019 jsou hlavní práce v kancelářích 1. a 2. poschodí ukončeny a bude pokračovat rekonstrukce prostor na chodbách a napojení vzduchotechniky.

Samostatně probíhá celková rekonstrukce podkroví budovy Nádražní, která se výrazně dotýká odboru životního prostředí a zemědělství. Od 26. 8. 2019 se odbor přesunul do nově upravené části směrem k parku a začala rekonstrukce podkroví v místech jednacího sálu.

Stále zůstává v platnosti upozornění a žádost o zvýšenou opatrnost při pohybu v prostorách úřadu, protože práce pokračují za plného provozu městského úřadu.

Mgr. Radomíra Křenová
vedoucí kanceláře tajemníka
Křenová Radomíra, Mgr. | dne 11.09.2019Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka