Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Investice města: ANIMO – rekonstrukce hygienických zařízení, lokální bezbariérové úpravy, jazyková učebna

Po dokončení informujeme uceleně o proběhlé investiční akci ve Středisku volného času, ANIMO, Žamberk, 28. října čp. 713.
Během března a dubna jsme provedli stavební část této investice - rekonstrukci hygienického zařízení v přízemí včetně zřízení bezbariérového WC. V prostoru stávajícího hygienického zařízení byla změněna dispozice, výškově jsme srovnali podlahy. Následně byly provedeny nové obklady a dlažby, upravena otopná soustava, osazeny nové zařizovací předměty, svítidla a doplňky, byla provedena výmalba stěn a stropů. Rekonstrukce místnosti učebny cizích jazyků obsahovala zazdění stávajícího dveřního otvoru, vytvoření nové podlahy a výmalbu. I v chodbě došlo k výměně podlahové krytiny a také k úpravě vstupu ze zádveří. Po stavebních úpravách byla učebna během letních prázdnin vybavena technickým zařízením a nábytkem pro 10 účastníků vzdělávání a jednoho vyučujícího. Nábytek byl zhotoven na míru a zvolen tak, aby mohl být variabilně užíván různými věkovými skupinami. Učebna je též nově vybavena interaktivní tabulí pro využití moderních metod výuky cizích jazyků.
Investiční náklady:
Stavební práce: 627.244 Kč
Technický dozor: 16.500 Kč
Počítačové vybavení: 312.894 (10x PC, interaktivní tabule, ultrakrátký projektor, notebook pro lektora, sluchátka, reproduktory, externí úložiště, SW)
Nábytek: 87.725 (stoly, židle, úložné kontejnery, police na stěnu)
Projekt SVČ ANIMO - jazyková učebna a bezbariérové úpravy, registrační číslo: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0007258 je spolufinancován Evropskou Unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj. Výše dotace: 950.000 Kč.

Ing. Lenka Fránková, vedoucí odboru regionálního rozvoje a územního plánování (REUP)
Mgr. Šárka Strnadová, manažerka dotací
Bc. Alena Němcová, ředitelka SVČ ANIMO
Škodová Monika, Mgr. | dne 16.09.2019
původní stavpůvodní stavpůvodní stavnový stavnový stavnový stavjazyková učebnajazyková učebnaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka