Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

29. Žamberský duatlon tradičně jako Mistrovství České republiky

V sobotu 21. září se v Zámeckém parku uskuteční již 29. ročník Žamberského duatlonu. Z pověření ČTA se již podeváté v řadě koná jako Mistroství České republiky. Především je to ale stále otevřený závod určený pro všechny milovníky běhu a jízdy na kole.
A tak, jako málokde, budete mít možnost postavit se na startovní čáru společně s nejlepšími duatlonisty a triatlety z České republiky. Své výkony a časy pak zase porovnávat se svými kamarády. Věříme, že tato skutečnost přiláká na start závodu právě mnoho „hobíků“, pro které hlavně tento závod pořádáme. Pokud si netroufnete na celý závod, domluvte se z kamarádem a přihlaste se do oblíbeného závodu štafet. A tak neváhejte s přihláškou. Pro každého závodníka čeká v cíli originální finišérské tričko.
Před hlavním závodem budou již tradičně odstartovány dva závody žactva, a to jako veřejný závod. Na závěr je pro ty nejmenší závodníky připraven tradiční MINI duatlon. Centrum závodu bude stejně jako v minulých letech v Zámeckém parku na asfaltovém hřišti u SVČ ANIMO.
Z letošního ročníků natočí Česká televize dvacetiminutový záznam, který poběží týden po závodě v několika reprízách na ČT SPORT.
Místo závodu: Žamberk, Zámecký park, prezentace: SVČ ANIMO Žamberk - PÁ a SO
Start: dle kategorií.
Podrobné informace, propozice a přihlášky na: www.duatlonzamberk.cz
Poděkování patří hlavním partnerům celého závodu, kterými jsou město Žamberk a pan David Parish, který umožnil konání tohoto závodu v překrásném prostředí Zámeckého parku.
Důležité upozornění: z důvodu konání MČR v duatlonu budou v sobotu 21. září 2019 od 10:30 do 11:45 hodin uzavřeny pro veškerý provoz tyto silnice a ulice: silnice v parku; silnice III. třídy Lukavice - Letohrad v úseku od napojení silnice z parku po křižovatku u SPŠ v Letohradě; silnice III. třídy Letohrad – Písečná; od 7:00 do 17:00 ulice 28. října od základní školy po křižovatku s ulicí Divadelní.

Tomáš Strnad za tým pořadatelů z 3D Fitness Race Teamu
Škodová Monika, Mgr. | dne 16.09.2019
plakátObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka