Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Činnost Sboru pro občanské záležitosti (SPOZ) je opět přerušena

Vážení občané, v Žamberku se každý z vás v běžném životě jistě setkal s činností Sboru pro občanské záležitosti.
Sbor je jednou z komisí rady města a zabývá se významnými životními výročími občanů, výročími uzavření sňatku (stříbrné, zlaté, diamantové, smaragdové a železné svatby), zajišťováním vítání nových občánků a slavnostních předávání pamětních listů, výučních listů a maturitních vysvědčení absolventům žamberských škol v obřadní síni radnice. Sbor organizuje také výlety a posezení pro osamělé seniory.
Bohužel, stejně jako v jarních měsících je omezena i činnost této komise. Všem jubilantům, které by za normálních okolností navštívila některá z členek Sboru doma s osobní gratulací a květinou, zasíláme od 22. října pouze gratulace poštou. Věříme, že i tak vás potěší. Přejeme vám mnoho zdraví, elánu a dobré nálady v těchto barevných podzimních dnech!
Po dobu platnosti bezpečnostních opatření není možné uspořádat ani slavnostní obřady v obřadní síni - vítání nových občánků města, výročí svateb. Věříme, že se k běžné činnosti Sboru budeme moci vrátit co nejdříve a setkáme se s vámi při osobním setkání u příležitosti vašeho výročí v obřadní síni radnice, pří vítání občánků nebo jen tak na ulici v dobré náladě a přátelském rozhovoru.
Jakékoli otázky k činnosti Sboru rádi zodpovíme na tel. č.: 465 670 303 nebo na e-mailu kultura@zamberk.eu. Přejeme všem pevné zdraví, optimismus a osobní pohodu. Těšte se z přírody a dobrých lidí kolem sebe!
Škodová Monika, Mgr. | dne 22.10.2020Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka