Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Rallye Šmídl 2019 a soutěžní odpoledne

Společnost Šmídl, SVČ ANIMO Žamberk a město Žamberk srdečně zvou 27. dubna na 8. ročník amatérské automobilové soutěže a zábavné odpoledne v areálu firmy Šmídl.
8. ročník Rallye Šmídl se bude konat v sobotu 27. dubna 2019. V letošním roce se nebude startovat v Žamberku, tak jak tomu bylo každý rok, ale v Ústí nad Orlicí. Zázemí soutěže bude zajištěno v dílnách střední školy automobilní v Ústí nad Orlicí – Hylvátech.
I v letošním roce proběhne tato tradiční událost organizovaná firmou Šmídl společně s městem Žamberkem a SVČ ANIMO Žamberk. Rallye Šmídl není soutěží o rychlosti, ale především o orientaci v mapě, znalosti silničních předpisů, někdy i o smyslu pro humor, ale hlavně o zábavě a dni stráveném s rodinou či přáteli při společném plnění soutěžních aktivit. Jedná se o akci na podporu bezpečnosti silničního provozu. Účastníci podstoupí dopravní testy, možná jim i bude změřena rychlost a některé otázky budou právě z oblasti bezpečnosti nejen na silnicích. Soutěží se v kategoriích Family, Hobby a Shell Cup. Součástí trasy jsou vědomostní stanoviště a návštěva zajímavých míst. Atraktivní disciplínou (zejména pro diváky!) je pak jízda zručnosti. Ta se uskuteční v prostoru školních dílen. Letošním tématem je „Auto – Moto“, proto se opět můžete těšit na mnoho zajímavých úkolů pro dospělé a pro děti právě z této oblasti.
V 15 hodin odstartuje program pro veřejnost v areálu firmy Šmídl v Žamberku. Pokud se nechcete aktivně zapojit a s osobním vozidlem soutěžit, odpolední program je přesně pro Vás. V areálu firmy Šmídl Žamberk proběhne zábavné odpoledne pro širokou veřejnost spojené se spoustou zábavy. Připravena je řada vystoupení, soutěží, ale i prohlídka firmy. Přislíbeno je také představení nového vozu Škoda Scala, která bude oficiálně uvedena jen tři dny před Rallye Šmídl! Akce se koná za každého počasí, vstupné na Soutěžní odpoledne je zdarma.
Škodová Monika, Mgr. | dne 25.04.2019
Ke stažení:

Dokument: plakát Rallye | soubor: 41350.pdf | velikost: 11.08 MB   - plakát Rallye
Dokument: plakát soutěžní odpoledne | soubor: 41351.jpg | velikost: 1.03 MB   - plakát soutěžní odpoledneObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka