Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Aktuálně z Městské knihovny Žamberk

Městská knihovna Žamberk je nadále v běžném provozu, samozřejmě je nutno při návštěvě dodržovat pravidlo 3R (mít roušku, dezinfikovat ruce, dodržovat rozestupy).
Zrušit kvůli vládním opatřením jsme však museli některé nejbližší akce: přeložena je beseda původně plánovaná na 7. října ZÁHADA ZLATÉHO VLAKU, konat se zatím nebudou ani čtenářské hodinky pro 1. a 2. třídy. Akce, plánované po 19. říjnu, zatím nerušíme. Sledujte prosím náš web www.knihovnazamberk.cz, kde vždy naleznete aktuální informace

V případě, že z důvodu seniorského věku či chronického onemocnění patříte do rizikových skupin a obáváte se kvůli nebezpečí nákazy pobývat na veřejných místech, nezoufejte, že se tak nedostanete ani pro knihy do knihovny. Můžete nás v tom případě požádat o dodání knih k vám domů. Donášku a výběr konkrétních knih je možné domluvit na tel. 721 596 726 či e-mailu knihovnazbk@orlicko.cz. Upozorňujeme však, že na přinesení knih není automaticky nárok, vždy posoudíme, zda vám můžeme vyhovět, protože donášku budeme zajišťovat vedle svých běžných pracovních činností. Může se stát, že z časových a kapacitních důvodů nebude možné službu zajistit všem zájemcům.
Škodová Monika, Mgr. | dne 02.10.2020Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka