Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Poděkování za Tříkrálovou sbírku v Žamberku

Tříkrálová sbírka pro Charitu ČR u nás proběhla v sobotu 5. ledna 2019. Do ulic vyrazilo 11 skupinek tří králů. Vybralo se neuvěřitelných 94.655 Kč.
Děkuji vám všem, kteří jste do sbírky přispěli, děkuji dětem i dospělým, kteří se sbírkou pomohli. Díky, že nám pomáháte pomáhat.
Ludmila Kladivová

Letošní Tříkrálová sbírka přinesla nejen radost a požehnání do našich domovů, ale především konkrétní pomoc pro lidi z našeho okolí, kteří ji potřebují. Sbírka je také krásnou ukázkou toho, že dokážeme i v dnešním světě spolupracovat na společném díle: Charita, obecní úřady, farnosti, občanské spolky, stovky dobrovolníků a tisíce lidí vidí v TS smysluplnou akci, do které se již 19 let obětavě zapojují.
„Naše dobré skutky jsou jako malinké hořčičné zrnko, jež se vůbec nepodobá nádhernému stromu, který z něho jednou vyroste. Přesto mají sílu a schopnost, aby přinesly trvalý užitek.“
Basil Veliký
Jako organizátor akce a příjemce vybraných peněz Oblastní charita Ústí nad Orlicí upřímně děkuje všem vám, kteří jste se na Tříkrálové sbírce podíleli buď jako dobrovolníci nebo přispěvatelé. Podrobné výsledky najdete na webu OCH www.uo.charita.cz.
Všichni koledníci a organizátoři jsou zváni 4. února 2019 na divadelní představení „Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce“ v 18 hodin v Orlovně Letohrad-Orlice.
Markéta Drmotová
Škodová Monika, Mgr. | dne 08.01.2019
Ke stažení:

Dokument: pozvánka na pohádku | soubor: 40529.pdf | velikost: 0.88 MB   - pozvánka na pohádku
Tříkrálová sbírka 2019Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka