Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

5. ročník Rallye Šmídl se pojede již tuto sobotu

Duben - měsíc bezpečnosti je tu a s ním i start jubilejního 5. ročníku AMATÉRSKÉ automobilové orientační soutěže RALLYE ŠMÍDL. Pro letošní rok byl stanoven termín na sobotu 16. dubna 2016.
Tato akce je pořádána jako "sranda závod" pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). Čtvrtého ročníku se účastnilo 32 posádek, v letošním roce předpokládáme překonání 50 posádek. Díky profesionální organizaci se nám opět podařilo zařadit Rallye Šmídl do kalendáře republikových závodů Shell Cup.
Co nejsrdečněji Vás zveme na start už 5. ročníku rallye. Nemusíte se bát, že by pro vás byla akce složitá, nebo že nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu a je nutné dodržovat dopravní předpisy. O rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není - stačí vám jakékoli auto, dobrá nálada, orientace a důvtip při řešení úkolů!

Pokud se nebudete chtít účastnit samotného závodu, rádi Vás přivítáme v sídle firmy Šmídl v Žamberku. Ve 14 hodin začíná program pro širokou veřejnost. Spolu s občerstvením budou připravena soutěžní stanoviště pro děti, vystoupení Železného Zekona, ukázky vyprošťování raněných osob z automobilu, první pomoci, nebude chybět stánek Besipu, hasičská technika, historická vozidla a mnoho dalších zajímavostí. Při teplém počasí se děti mohou těšit na technickou pěnu. Po vyhlášení výsledků vystoupí kapely Benjaming’s Clan a W. A. F.

Akce se koná za každého počasí!

Za realizační tým Hanka Hlavová
Škodová Monika, Mgr. | dne 12.04.2016
Ke stažení:

Dokument: Program | soubor: 29367.pdf | velikost: 0.43 MB   - Program
RallyeRallyeRallyeRallyeRallyeObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka