Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

CYKLO GLACENSIS 2016

Město Žamberk ve spolupráci s Regionem Orlicko – Třebovsko pořádá 20. května 2016 pod záštitou 1. náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka 15. ročník mezinárodní cyklistické akce v česko-polském příhraničí CYKLO GLACENSIS.
Na české straně startuje 10 cyklistických týmů z 10 českých měst, na straně polské 8 týmů z polských startovních měst. Společným cílem je v letošním roce polský Lądek Zdroj.

Start je v pátek 20. května 2016 v 8.00 hodin z náměstí v Žamberku. Cíl je v areálu MIR JAN v Lądek Zdroj (viz http://www.hotelmirjan.pl). V cíli je pro účastníky připraven polskými partnery kulturní a společenský program, je zajištěno stravování a komfortní ubytování hotelového typu (s možností využít bazén, saunu, vířivku). Účastníci obdrží zdarma tričko 15.ročníku Cyklo Glacensis. Každý cyklista se účastní na vlastním kole a na vlastní zodpovědnost. Návrat je individuální v průběhu soboty - neděle. Finanční podmínky účasti: účastnický poplatek 200 Kč, ubytování a stravování 580 Kč. Další informace u vedoucího žamberského týmu: Michal Severa, tel. 736 413 723, Pionýrů 1334, Žamberk, severamichal@seznam.cz.
Škodová Monika, Mgr. | dne 15.04.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka