Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Zveme na Kam po prázdninách - veletrh kroužků pro nový školní rok

Středisko volného času, ANIMO, Žamberk a město Žamberk s dalšími volnočasovými organizacemi zvou děti i rodiče na propagační akci Kam po prázdninách.
Představí se vám kroužky ANIMA (tanec, jazyky, baseball, gastronomie, dramatický kroužek, keramika, letecké modelářství a mnohé další), Základní umělecká škola Petra Ebena, kanoisté, fotbalisti, hokejisté i žamberští dobrovolní hasiči.

Co vás čeká? Soutěže a hry pro děti a mládež, vystoupení, ukázky aktivit, workshopy, nabídky, jak zajímavě strávit svůj volný čas. V rámci akce je možné se do kroužků rovnou přihlásit, seznámit se s vedoucími a zjistit všechny potřebné informace.

Akce se koná v pátek 1. září od 15 do 18 hodin ve Skateparku a na Dětském dopravním hřišti (u Penny Marketu). V případě nepříznivého počasí se akce koná o týden později, v pátek 8.9. ve stejném čase. Vstup je volný a občerstvení zajištěné!

Za pořadatelský tým Monika Škodová, kultura a propagace města
Škodová Monika, Mgr. | dne 30.08.2017
Kam po prázdninách 2016Kam po prázdninách 2016Kam po prázdninách 2016Kam po prázdninách 2016Kam po prázdninách 2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka