Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Vážení spoluobčané,

v obci Pastviny vznikla nová plocha pro provádění první části zkoušky řidičů motocyklů za účelem prokázání znalostí a dovedností z praktické jízdy.
Za poskytnutí plochy ke zkouškám patří velký dík starostovi Ladislavu Škůrkovi, zastupitelům i obyvatelům obce Pastviny.
Přesného vytyčení míst pro provedení jednotlivých úkonů na výcvikové a zkušební ploše se za nepříznivého počasí a s profesionální dovedností ujal sám ředitel Střední průmyslové školy Letohrad Ing. Jiří Štěpánek, který je výborným vzorem pro studenty a kterému také patří velký dík.
Při výcviku a při zkouškách bude zachována maximální bezpečnost jak žadatelů o řidičské oprávnění, tak i všech účastníků silničního provozu.
Všem zúčastněným děkuji za vstřícné a profesionální jednání a za to, že jim není lhostejná výchova a výcvik nových „motorkářů“ a bezpečnost silničního provozu.
Štrup Ivo, Bc. | dne 07.07.2021
Přesné vytyčení míst Přesné vytyčení míst Přesného vytyčení míst Nová plocha pro provádění první části zkoušky řidičů motocyklů Nová plocha pro provádění první části zkoušky řidičů motocyklůObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka