Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Řemeslný jarmark při Svátcích dřeva se vydařil

V sobotu 27. června se v rámci Svátků dřeva konal již tradiční a oblíbený Řemeslný jarmark. I když ráno počasí příliš nepřálo, stánkaři se nezalekli a na venkovní jarmark jich přijelo celkem 24.
Návštěvníci mohli obdivovat rukodělné výrobky, ochutnat tradiční české cukrovinky a samozřejmě si zboží koupit. Někteří jarmarečníci přímo na místě zboží vyráběli nebo nachystali dětské dílny. Právě pro nejmenší návštěvníky připravilo Občanské sdružení CEMA Žamberk dětský koutek, dospělí se mohli potěšit hand made výrobky z jejich vlastní dílny. Další prodejci nabídli mimo jiné zajímavé bytové doplňky, výrobky ze dřeva a proutí, svíčky, suché vazby z květin, doplňky z kovu, bytový textil, kuchyňské náčiní a keramiku. Dámy jistě potěšila nabídka šperků, šátků, klobouků, regionální přírodní kosmetiky a voňavých domácích mýdel. Nechyběl ani výběr koření, čerstvého i sušeného ovoce a českých cukrovinek. Milovníci kávy si přišli na své v kavárně Longberry, odkud se linula neodolatelná vůně čerstvě upražené kávy. Všem stánkařům a zejména milým návštěvníkům děkujeme za příjemnou atmosféru!
Škodová Monika, Mgr. | dne 01.07.2015
řemeslný jarmark 2015řemeslný jarmark 2015řemeslný jarmark 2015řemeslný jarmark 2015řemeslný jarmark 2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka