Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sportovec roku 2016 okresu Ústí nad Orlicí

V pondělí 23. ledna se v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí uskutečnilo slavnostní předávání ocenění "O nejúspěšnější sportovce, kolektivy a zasloužilé trenéry, cvičitele a rozhodčí okresu Ústí nad Orlicí za rok 2016".
Tato prestižní anketa se koná každoročně od roku 2003. Ceny si odnesli sportovci v kategoriích veteránů, dospělých, mládeže, žáků, tělesně postižených, trenérů a kolektivů dospělých, mládeže a žáků. Vítěze v jednotlivých kategoriích vybrala odborná komise.
Slavnostního vyhlášení se zúčastnil také starosta města Žamberk Jiří Dytrt. Žamberk totiž na slavnostním předávání cen skvěle reprezentovalo hned šest sportovců. V kategorii Jednotlivci - žactvo to byla biatlonistka Svatava Mikysková ze Žamberka, TOSK Žamberk úspěšně reprezentovala Adéla Moravcová. V kategorii Jednotlivci - dorost a junioři byli nominováni hned tři Žamberáci - kanoisté Vojtěch Procházka a Jakub Stejskal a biatlonista Tomáš Mikyska. V kategorii Veteráni byl na prvním místě mezi oceněnými Jiří Strnad z SK Žamberk s tituly z MČR i MS v rychlostní kanoistice.
Gratulujeme a přejeme na úspěchy bohatou letošní sezónu!
Škodová Monika, Mgr. | dne 15.02.2017
Ke stažení:

Dokument: poděkování | soubor: 32645.pdf | velikost: 0.09 MB   - poděkováníObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka