Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Výzva k předložení grafického návrhu na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis

U příležitosti výročí 20 let od založení společnosti se představitelé Euroregionu Glacensis rozhodli inovovat logo euroregionu formou veřejné otevřené výzvy/soutěže o grafický návrh.
U příležitosti výročí 20 let od založení společnosti se představitelé Euroregionu Glacensis rozhodli inovovat logo euroregionu formou veřejné otevřené výzvy/soutěže o grafický návrh. Ambicí zadavatele není vytvoření zcela nového loga, protože stávající logo je součástí dlouhé historie společnosti, ale snahou je toto logo kodifikovat/inovovat podle novodobých trendů pro období následující.

Zadavatel mj. požaduje zachovat vnitřní emblém eg současného loga s tím, že je možné jej pouze výjimečně graficky inovovat jako je např. zmírnění zakřivení apod. Dalším požadavkem je zachování kruhového tvaru a logo rovněž musí obsahovat název sdružení psaný velkými písmeny: EUROREGION GLACENSIS.


o parní lokomotivy? Nezapomeňte navštívit zajímavé Muzeum průmyslu a železniční dopravy...


Prázdninová projížďka historickým vlakem Králický Sněžník

20. 7. 2016
Nevíte kam zajet o letních sobotách na výlet? Zkuste se projet historickým vlakem z České Třebové do Červeného Potoka. Jezdí každou sobotu od 2....

Zahájení 2. kola výzvy FMP

16. 7. 2016
Dnem 16.7.2016 bylo zahájeno 2. kolo výzvy pro předkládání projektových žádostí o dotaci na mikroprojekty.

ESÚS NOVUM uspořádalo konferenci k D11 do Polska

1. 7. 2016
Dne 24.6.2016 se v Trutnově uskutečnila konference k výstavbě dálnice D11 ve směru Hradec Králové – Jaroměř – Trutnov – státní hranice. Organizátorem...

FMP - aktualizace příloh směrnice

30. 6. 2016
Upozornění na novou aktualizaci přílohy Směrnice pro žadatele.

Indikátory v projektové žádosti FMP

22. 6. 2016
Důležitá informace pro žadatele o dotaci z Fondu mikroprojektu 2014 – 2020. Upozornění se týká zpracování projektových žádostí v MS2014+.


NewsletterMůžete se kdykoliv odhlásit.Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > Vyhlášení výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis


Vyhlášení výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis
logo_eurgU příležitosti výročí 20 let od založení společnosti se představitelé Euroregionu Glacensis rozhodli inovovat logo euroregionu formou veřejné otevřené výzvy/soutěže o grafický návrh. Ambicí zadavatele není vytvoření zcela nového loga, protože stávající logo je součástí dlouhé historie společnosti, ale snahou je toto logo kodifikovat/inovovat podle novodobých trendů pro období následující.

Zadavatel mj. požaduje zachovat vnitřní emblém eg současného loga s tím, že je možné jej pouze výjimečně graficky inovovat jako je např. zmírnění zakřivení apod. Dalším požadavkem je zachování kruhového tvaru a logo rovněž musí obsahovat název sdružení psaný velkými písmeny: EUROREGION GLACENSIS.

Lhůta pro podání grafického návrhu je stanovena s datem do 30.9.2016 do 10.00 hodin. Místem doručení je sídlo sdružení: Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska – Euroregion Glacensis, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (v případě zaslání poštou je rozhodující datum doručení). Osobní předání nabídek je také možné, a to na výše uvedené adrese.
Sekretariát Euroregionu Glacensis
Borovičková Kamila, Bc. | dne 26.07.2016
Ke stažení:

Dokument: Výzva | soubor: 30801.pdf | velikost: 1.52 MB   - VýzvaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka