Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Pohodlné třídění odpadů z domácnosti

Město Žamberk ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM a.s. nabízí občanům TAŠKY na pohodlné třídění odpadů z domácností. Jedná se o sadu, která obsahuje jednu tašku modrou s nápisem „PAPÍR“, jednu tašku s nápisem „PLASTY“ a jednu tašku zelenou s nápisem „SKLO“.
Tašky mají pevné dno, jsou omyvatelné, částečně z recyklovaného materiálu o rozměrech 35 cm x 50 cm x 26 cm (Š x V x Hl). Ucha jsou v tašce křížově prošitá, aby bylo možné garantovat nosnost tašky 10 kg.

Tašky jsou určeny ke shromažďování obalů v domácnostech a jejich následnému odnesení, přesypání, do kontejnerů, které jsou rozmístěny v Žamberku na veřejných prostranstvích v okolí vašeho bydliště. Chceme podpořit a zvýšit množství vytříděných obalů v Žamberku, protože odkládání recyklovatelných odpadů do popelnic na směsný komunální odpad je v rozporu s právními předpisy v oblasti nakládání s odpady.

Cena jedné sady tašek je za 40,- Kč a výdejním místem je kancelář pro výběr poplatků za odpady: Městský úřad Žamberk, Nádražní 833, paní Bc. Silvie Elizabeth Hanáková, 3. patro kancelář č. 30, tel. 465 670 262.
Hovádková Alena, Ing. | dne 13.12.2019
Ke stažení:

Dokument: Tašky na třídění odpadů | soubor: 43284.pdf | velikost: 0.08 MB   - Tašky na třídění odpadůObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka