Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sloupek starosty - archiv

Poděkování

Vážení spoluobčané,
přijměte, prosím, poděkování za uctění památky prvního českého prezidenta Václava Havla. Kondolenční listiny, které byly u této příležitosti vystaveny v budově radnice, byly odeslány na kancelář Václava Havla.

Novoroční proslov

Novoroční proslov starosty Žamberka obyvatelům města můžete najít pod odkazem "Žamberk obrazem".

Stopy TopKarMoto v Žamberku a okolí

I v letošní zimní sezóně budou mít žamberečtí lyžaři a především běžkaři k dispozici po celou zimu dokonale upravené běžecké tratě.

Setkání s ministrem životního prostředí Tomášem Chalupou

Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 proběhla pracovní schůzka s ministrem životního prostředí Tomášem Chalupou v Pardubickém kraji.

Tisková zpráva

Obyvatelé Žamberka se dočkají domu pro seniory, společenského sálu s galerií i plaveckého bazénu

Tisková zpráva

Město Žamberk získalo ocenění týdeníku Ekonom v projektu Město pro byznys 2011 za zlepšení bezpečnosti ve městě.

Poděkování za práci ve finančním výboru

Pan Jiří Ráb ukončil v měsíci říjnu práci ve finančním výboru města Žamberka z osobních důvodů.

Poslanecký den - tisková zpráva

Žamberk se rozvíjí, bude mít společenský sál a bazén. Město však trápí dopravní obslužnost a město chce zastavit nesmyslné rušení vlaků.

Ohňostroj 2012

Pro zájem občanů a podnikatelů o spolufinancování ohňostroje konaného dne 01.01.2012 na Masarykově náměstí v Žamberku sdělujeme bankovní spojení pro možné zaslání finančních darů. Česká spořitelna, a. s., Žamberk, číslo účtu: 19-132 132 0309/0800, variabilní symbol: 2012.

Poslanecký den Ing. Radima Jirouta, MBA v Žamberku

Dne 13. září navštívil v rámci poslaneckého dne město Žamberk pan poslanec Ing. Radim Jirout, MBA (ODS). Průvodcem po celý den se mu stal starosta města pan Jiří Dytrt, který se bravurně ujal role hostitele a reprezentanta města v jedné osobě.

Informace o rozhodnutí ÚOHS

Vážení spoluobčané,
podáváme Vám informaci ve věci aktuálního rozhodnutí předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže k veřejné zakázce "Regenerace a revitalizace veř. prostranství včetně veř. zeleně a parkovacích ploch – pěší zóna Žamberk – dodavatel stavby II".

Setkání starostů obcí se zástupci firmy OREDO

Dne 20. září 2011 v dopoledních hodinách proběhla porada starostek a starostů obcí obvodu s rozšířenou působností v Žambersku, kterou svolal starosta Jiří Dytrt.

Den otevřených dveří

Dne 23.9.2011 proběhl den otevřených dveří nízkoprahového zařízení "Centra pod střechou" ve městě Letohrad. Akce se konala v areálu Centra pod střechou v Letohradě a navštívilo ji přes 100 lidí.

Shock Cup 2011 premiérově v Žamberku

Předposlední závod letošního ročníku seriálu SHOCK CUP 2011, „Mistrovství České republiky off road tech trial“ se uskutečnil o víkendu 3. a 4. září 2011 premiérově v Žamberku. Patronát nad čtvrtým závodem převzal starosta města Žamberk pan Jiří Dytrt.

Víceúčelové hřiště ve Sportovním areálu Pod Černým lesem

Město Žamberk zahájilo výstavbou víceúčelového sportovního hřiště II.etapu rozvoje areálu aktivní turistiky v lokalitě Pod Černým lesem, který bude financován za podpory ROP NUTS II. Severovýchod.

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka