Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sloupek starosty - archiv

Rozklad advokátní kanceláře ve věci rozhodnutí ÚOHS

Informace týkající se rozkladu advokátní kanceláře ve věci rozhodnutí ÚOHS v I. stupni tzn. bez právní moci.

Použití finančních prostředků z prodeje bytů

Přehledný seznam použití finančních prostředků z prodeje bytů.

Rozhodnutí ÚOHS v I. stupni

Vážení spoluobčané, níže uvádíme informace ve věci posouzení správnosti zadávacího řízení Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (dále jen ÚOHS) ze dne 25.01.2011 ve věci veřejné zakázky "Regenerace a revitalizace veřejného prostranství včetně veřejné zeleně a parkovacích ploch – pěší zóna Žamberk".

Pracovní setkání s Janem Čechlovským, poslancem Parlamentu České republiky

Dne 26. ledna t.r. proběhlo pracovní setkání s Mgr. Janem Čechlovským, poslancem Parlamentu České republiky, člena výboru pro sociální politiku a hospodářského výboru.

Přehled úvěrů města

Přehledná tabulka úvěrů města Žamberk k 31.12.2010.

Tisková zpráva z jednání Rady Pardubického kraje se starosty obcí s rozšířenou působností Pardubického kraje.

Dne 17. ledna 2011 v sále Zastupitelstva Pk na Krajském úřadě Pardubického kraje proběhlo jednání Rady Pardubického kraje se starosty obcí s rozšířenou působností pardubického kraje.

Poděkování za dlouholetou práci

Po mnohaleté činnosti pro město Žamberk, nejdříve ve funkci matrikářky, poté na pozici předsedkyně sboru pro občanské záležitosti, se paní Anna Stejskalová rozhodla ukončit svoji práci.

Tisková zpráva o pilotním projektu pro město Žamberk

Výběrová komise v závěru roku 2010 na svém zasedání schválila pilotní projekty, kterým bude v následujících měsících poskytována asistence při realizaci a administraci.

Běžecké stopy mezi Žamberkem a Dlouhoňovicemi

Z iniciativy pana Pavla Lipenského, jednatele společnosti TopKarMoto, s.r.o., se v pondělí 20.12. 2010 v areálu firmy sešel starosta Žamberka pan Jiří Dytrt, pan Pavel Lipenský a jednatel Správy sportovišť Dlouhoňovice s.r.o., pan Jan Vych.

PF 2011

Vážení spoluobčané,

dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce
a do nového roku 2011 popřáli hodně pracovních i osobních úspěchů.

Za radu města Jiří Dytrt, starosta

Odpovědi po zvolení

Odpovědi na otazky, položené starostovi města po zvolení.

Otevření nové kuchyně

Dne 10. listopadu t.r. proběhlo slavnostní otevření rekonstruované kuchyně v zámeckých prostorách Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

Město Žamberk převzalo dekret na dotaci

Dne 10. listopadu převzal starosta města Jiří Dytrt dekret na dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod z rukou předsedy Regionální rady a pardubického hejtmana Mgr. Radko Martínka.

PODĚKOVÁNÍ zastupitelům a radním města Žamberka

I v tomto volebním období se v Žamberku mnohé změnilo a událo a na tváři města a na životě v něm je to rozhodně znát. Děkuji všem radním a zastupitelům, kteří se podíleli na projednávání jednotlivých investičních akcích a při schvalování rozpočtů a rozpočtových změn na jednotlivé roky.

Informace o výstavbě víceúčelové sportovní haly

Na jednání zastupitelstva města dne 3. listopadu 2009 byla schválena Smlouva o dílo na výstavbu víceúčelové sportovní haly v Žamberku.

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka