Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Sloupek starosty - archiv

Informace o výstavbě víceúčelové sportovní haly

Na jednání zastupitelstva města dne 3. listopadu 2009 byla schválena Smlouva o dílo na výstavbu víceúčelové sportovní haly v Žamberku.

Pozvánka na slavnostní otevření Divišova divadla

Vážení spoluobčané přijměte pozvání na slavnostní otevření zrekonstruovaného Divišova divadlo dne 27. října 2010 od 17 hodin.

Vyjádření ÚOHS

Výsledek šetření Úřadu pro hospodářskou soutěž ve věci postupu při zádávání veřejné zakázky "Regenerace a revitalizace veř. prostranství včetně veř. zeleně a parkovacích ploch - Pěší zóna Žamberk - dodavatel stavby".

Poděkování

Poděkování za dlouholetou práci a spolupráci Janu Martincovi

Zhodnocení volebního období

Vážení občané, přede dvěma roky jsem po odvolání bývalého starosty přijal mandát na dva roky dovést město k řádným volbám.

Tisková zpráva ze slavnostního předání 16 nových bytů v lokalitě Velký hájek.

dne 6. září 2010 od 13 hodin proběhlo slavnostní předání a prohlídka nově postavených 16 bytů a otevření komunikace v lokalitě Velký Hájek v Žamberku ( za firmou Rieter Žamberk).

Poděkování paní ředitelce Centra sociální péče v Žamberku

S nástupem po mateřské dovolené Mgr. Mirky Krajčírové zpět na funkci ředitelky do Centra sociální péče města Žamberk odchází Mgr. Marie Grombířová – provdaná Kubištová.

VÁM VŠEM VELKÉ DÍKY!

Ve dnech 11. a 12.srpna 2010 byla starostou města Žamberka vyhlášena Humanitární sbírka na pomoc oblastem postižených ničivými povodněmi, především občanům Frýdlantu v Čechách a okolí.

Mapa čísel popisných

Vážení spoluobčané, na základě rozhodnutí rady města bylo schváleno vydání mapy čísel popisných města Žamberka. Tuto mapu vydal Mgr. Miloš Krejčí ve spolupráci s informačním střediskem v Žamberku.

"Stop pěstírnám marihuany"

Dopis Národní protidrogové centrály, adresovaný občanům.

PODĚKOVÁNÍ členům komise pro zahraniční styky a překladatelům

Ve dnech 24.-27.6.2010 - u příležitosti oslav 20 let pádu železné opony a 10. ročníku svátků dřeva v Žamberku hostilo město Žamberk starosty a zástupce partnerských měst.

Poděkování

Rada města přijala na svém jednání dne 1. července t.r. ředitelku organizační složky Městského muzea Žamberk PhDr. Marii Otavovou a ředitelku organizační složky Městské knihovny Žamberk paní Hanu Absolonovou.

Město Žamberk podporuje baseballové družstvo

Starosta města Jiří Dytrt jednal s Petrem Ditrichem presidentem České baseballové asociace, Vladimírem Chocholoušem z Orlů Choceň a Milanem Džurbanem, trenérem baseballového oddílu Meteors Žamberk jednoho z nejrychleji se rozvíjejících oddílů ve východních Čechách.

Města Orlicka podpořili novou službu Českých drah

Od včerejšího dne si zájemci o pobyt v našem regionu mohou zapůjčit jízdní kolo. Službu nabízejí České dráhy, na jejím zřízení se příspěvkem podílela města našeho regionu, včetně města Žamberk.

XVI. sraz historických vozidel hostilo město Žamberk

sobotu dne 12.6.2010 připravil Veteran Car Club Červená Voda XVI. Sraz historických vozidel, tentokrát s podtitulem"Horská jízda".

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka