Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Žáci a studenti žamberských škol slavnostně ukončili školní rok

Konec školního roku žamberských základních a středních škol zpestřilo slavnostní předávání maturitních vysvědčení, výučních listů a pamětních listů v obřadní síni žamberské radnice.
Ve středu 30. května 2018 si převzali svá maturitní vysvědčení studenti tříd 8.A a 4.B Gymnázia Žamberk. Mnoho štěstí v soukromém a profesním životě i dalším studiu jim popřáli jejich třídní učitelé Mgr. Ludmila Langerová a Mgr. Jana Hovorková, zástupce ředitele Mgr. Martin Tyč, za SPOZ předsedkyně komise Mgr. Bronislava Havlíková a starosta města Jiří Dytrt.

V pátek 15. června 2018 si v obřadní síni žamberské radnice převzali své výuční listy absolventi Střední školy a základní školy Žamberk. Ty jim slavnostně předala ředitelka školy Mgr. Věra Říčařová a třídní učitelé Dana Kalousová, Ing. Marcela Bednářová, Mgr. Jana Vraštilová, Mgr. Pavlína Olšarová a Mgr. Milan Rojek. Svůj podpis do pamětní knihy města letos připojilo 29 žáků. Mnoho štěstí v osobním i pracovním životě jim popřála radní města Jaroslava Halbrštátová a za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Bronislava Havlíková.

V úterý 26. června přijali pozvání na slavnostní setkání absolventi Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk. Své výuční listy si převzali studenti z oboru Kuchař, Číšník, Prodavač, Cukrář, Instalatér, Zedník a Obráběč kovů. Mnoho štěstí do života i dalšího studia jim popřála ředitelka školy PhDr. Zuzana Pecháčková, třídní učitelé Mgr. Bohumír Zavřel a Mgr. Jaroslav Douda, za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Bronislava Havlíková a místostarosta města Oldřich Jedlička.

Ve čtvrtek 28. června a v pátek 29. června si svá vysvědčení a pamětní listy převzali žáci 9.A a 9.B Základní školy Žamberk 28. října 581 a 9.A a 9.B Základní školy Žamberk Nádražní 743. Do dalšího studijního života jim popřáli vše dobré jejich třídní učitelé, ředitelé i starosta města Jiří Dytrt, místostarosta Oldřich Jedlička a za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Bronislava Havlíková.
Podívejte se na fotografie letošních absolventů!
Škodová Monika, Mgr. | dne 02.07.2018
Gymnázium ŽamberkGymnázium ŽamberkStřední škola a základní škola ŽamberkStřední škola a základní škola ŽamberkStřední škola a základní škola ŽamberkStřední škola a základní škola ŽamberkZŠ 28. říjnaZŠ 28. říjnaZŠ Nádražní 743ZŠ Nádražní 743SŠ OŘSSŠ OŘSObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka