Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Červen se nesl v duchu předávání maturitních vysvědčení, výučních a pamětních listů absolventům žamberských škol

Ve čtvrtek 1. června 2017 si v obřadní síni žamberské radnice převzali svá maturitní vysvědčení studenti tříd 8.A a 4.B Gymnázia Žamberk.
Svůj podpis do pamětní knihy města letos připojilo celkem 45 úspěšných absolventů. Mnoho štěstí v dalším studiu, profesním i soukromém životě a příjemné prodloužené prázdniny jim popřáli jejich třídní učitelé RNDr. Dagmar Nožková a Mgr. Radka Hermannová, ředitel gymnázia Mgr. Ing. Jaroslav Kvapil, za SPOZ Mgr. Bronislava Havlíková a starosta města Jiří Dytrt.
V pátek 16. června přijali pozvání do obřadní síně žamberské radnice absolventi Střední školy a základní školy Žamberk, aby si převzali svá vysvědčení a výuční listy. Ty jim slavnostně předala ředitelka školy Mgr. Věra Říčařová a třídní učitelé Ing. Marcela Bednářová, Dana Kalousková, Bc. Milan Rojek, Mgr. Pavlína Olšarová, MVDr. Zuzana Nutzová, Bc. Lubomír Král. Studenty sedmi oborů – Praktická škola jednoletá, Provoz společného stravování, Provoz služeb a domácnosti, Zednické práce, Řeznické a uzenářské práce, Kuchařské práce a Pečovatelské práce – přivítala radní Jaroslava Halbrštátová a za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Bronislava Havlíková. Svůj podpis do pamětní knihy připojilo celkem 38 úspěšných absolventů. Přejeme jim mnoho štěstí!
V úterý 20. června si v obřadní síni žamberské radnice převzalo své výuční listy osm absolventů oboru Kuchař, čtyři absolventi oboru Číšník, šest prodavačů, šest cukrářů, tři instalatéři a po dvou absolventech oborů Zedník a Truhlář. Mnoho úspěchů při nástupu do zaměstnání i životní štěstí jim popřáli jejich třídní učitelé Ing. Ilona Stránská, PaedDr. Vladimír Kopal, ředitelka školy PhDr. Zuzana Pecháčková, za SPOZ Mgr. Bronislava Havlíková a místostarosta města Ing. Bc. Oldřich Jedlička.
Ve čtvrtek 29. června přijali pozvání do obřadní síně radnice absolventi devátých tříd žamberských základních škol, aby si převzali pamětní listy a slavnostně ukončili povinnou školní docházku. Se svými spolužáky a učiteli se rozloučili studenti 9.A a 9.B Základní školy 28. října 581. Vše dobré do dalšího studia a krásné prázdniny jim popřál starosta města Jiří Dytrt, ředitelka školy PaedDr. Hana Nosálová, třídní učitelé Mgr. Zuzana Biedlová a Mgr. Luděk Holeček a za SPOZ Mgr. Bronislava Havlíková. Do pamětní knihy města se zapsalo celkem 42 absolventů.
Úspěšní absolventi obou devátých tříd Základní školy Žamberk Nádražní 743 poděkovali svým třídním učitelům RNDr. Ludmile Macháčkové a Ivanu Belobradovi a řediteli školy Mgr. Romanu Pospíšilovi opravdu originálně, připravili pro ně sestřih fotografií a video se zážitky ze školních výletů i třídních lavic. Prezentace pobavila i rodiny žáků a přiblížila jim kolektiv, který si jejich děti ve škole vytvořily. Studenti si odnesli pamětní list, do knihy se zapsalo celkem třicet absolventů, které už v září čekají nové zážitky na nových školách. Přejeme jim mnoho úspěchů, nových dobrodružství a zážitků!
Škodová Monika, Mgr. | dne 04.07.2017
GŽGŽSŠ OŘSSŠ OŘSSŠ a ZŠSŠ a ZŠZŠ 581ZŠ 581ZŠ Nádražní 743Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka