Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Informace o svatebních obřadech v roce 2016

Od začátku roku 2016 do konce měsíce října 2016 bylo uzavřeno ve správním obvodu matričního úřadu Žamberk celkem 34 svatebních obřadů,
z tohoto počtu bylo 10 obřadů uzavřeno v obřadní síni městské radnice v Žamberku, 19 svatebních obřadu proběhlo na jiném vhodném místě a 5 obřadů bylo uzavřeno před oprávněnou církví.
Do správního obvodu matričního úřadu Žamberk spadají obce: Česká Rybná, České Petrovice, Dlouhoňovice, Hejnice, Helvíkovice, Kameničná, Klášterec nad Orlicí, Kunvald, Líšnice, Pastviny, Záchlumí, Žamberk.

Za provedení občanských svatebních obřadů obdržel matriční úřad Žamberk a oddávající několik písemných poděkování, které bychom rádi uveřejnili a tím novomanželům také poděkovali, neboť nás těší, že se rozhodli uzavřít manželství před naším městským úřadem.

Sňatek 30.4.2016 Klášterec nad Orlicí
Chtěli bychom paní matrikářce a zároveň i panu starostovi poděkovat za krásný svatební obřad. I s několikadenním odstupem jsme stále nadšeni Vaším skvělým lidským a přátelským přístupem. Z našeho okolí víme, že ne každý má takové štěstí na tak sympatické a vstřícné lidi a že tento faktor výrazně ovlivňuje atmosféru celé svatby a proto Vám ještě jednou velmi děkujeme!
S přátelským pozdravem novomanželé Kurkovi

Sňatek 14.05.206 Klášterec nad Orlicí
Dobrý den, posíláme Vám vzpomínku ve fotografiích na jednu Vaši pracovní sobotu...
Chceme také poděkovat za Váš vstřícný přístup, novomanželé Mikyskovi

Sňatek 18.6.2016 České Petrovice
Chtěli bychom paní matrikářce strašně moc za všechno poděkovat. I díky Vám byla naše svatba tím nejhezčím dnem, který jsme doposud zažili. S panem starostou jste byli naprosto senzační. Většina svatebčanů se svěřila, že takhle pěkný obřad dlouho neviděla.
Děkujeme Vám strašně moc a přejeme krásné léto novomanželé Sýkorovští

Sňatek 24.9.2016 Kunvald
Paní matrikářce a panu místostarostovi děkujeme za krásný obřad! Jednání s Vámi bylo velice příjemné a uklidňující. Ještě jednou velice děkujeme a přejeme Vám stále tolik trpělivosti, kterou jste měla s námi. S pozdravem a přáním pěkného (nejen dnešního) dne,
novomanželé Petruškovi
Borovičková Kamila, Bc. | dne 14.10.2016
Svatební místaSvatební místaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka