Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Žamberk opravuje radnici, ale má otevřeno

Vyšlo dne:11.07.2019
Autor: ČTK
Periodikum:Mladá fronta DNES

Město Žamberk na Orlickoústecku dokončí přes léto opravy radnice v Nádražní ulici. Práce potrvají do 2. září. V době oprav nebudou všechny agendy mimo úřední dny ve stoprocentním režimu.
Město opravuje od loňska na dvě etapy budovu v Nádražní ulici. Opravy podkroví, kde je úřad práce, jsou již téměř hotové.
Do 24. července budou dělníci pracovat ve druhém patře, kde je právní odbor, kanceláře tajemníka, odbory obrany a krizového řízení a sociálních věcí a zdravotnictví. Od 26. července do začátku září začne stavební firma opravovat první patro, kde je živnostenský úřad, odbory dopravy, agendy občanských a řidičských průkazů a cestovních dokladů. Podatelna se tak na čas přemístí do zasedací místnosti úřadu.
"V úředních dnech by měly agendy pracovat bez přerušení na svých původních místech, ale mimo úřední dny bude nutné provoz omezit nebo pozastavit, aby bylo možné provést stavební práce," uvedla vedoucí kanceláře tajemníka Radomíra Křenová.
Opravy zahrnují výměnu oken, zavedení rekuperačních jednotek, zpřístupnění třetího patra pro vozíčkáře, zateplení půdy pro nové kanceláře nebo výměnu střešní krytiny a zateplení celé stavby. Náklady na stavbu jsou kolem 25 milionů korun.
Škodová Monika, Mgr. | dne 11.07.2019Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka