Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Reklamní video ukazuje práci šikovné kadeřnice i zajímavá zákoutí města

Vyšlo dne:04.09.2019
Autor: Orlická TV
Periodikum:ORLICKÝ.net

Na sociálních sítích se v úterý začalo šířit skvěle natočené a sestříhané reklamní video, ve kterém majitelka kadeřnického salonu představuje nejen svoji práci, talentované tanečníky, ale také různá zákoutí města Žamberk. A po necelých 24 hodinách má velký počet zhlédnutí.
"Chtěla jsem si zpetřit svou práci a udělat i radost, tak jsem se svými mladými a talentovanými přáteli strávila dva dny plné legrace, práce, povídání, focení a natočili jsme toto videjko," napsala pod svůj videopost na facebooku kadeřnice Pája Michalovičová. Ve videu jsou ukázány odvážné střihy pro mladé a kadeřnice vysvětluje proč. "Myslím, že mladí lidé potřebují svobodu být sami sebou, vybrat si co chtějí nosit, co poslouchat, co chtějí tvořit... Když jim to jako dospělí odepřete, nebude úroda. Když jim to dopřejete, možná se vám to chvíli nebude líbit, ale v procesu života jejich vlastního, sklidí jednou bohaté ovoce ve smyslu toho, že budou šťastní, protože ví, kdo jsou a budu vděční, že jste je nechali být sami sebou, jako mě nechali moje rodiče a že to bylo pro ně asi někdy hodně těžký," okomentovala Michalovičová.
Kadeřnice je na sociální síti velmi aktivní, často na fotografiích ukazuje výsledky své práce. Zákazníci jí proto vrací svá hodnocení: "Naprosto úžasný setkání, sestřih boží, děkuji děkuji děkuji," "Už dlouho jsem neodcházela od kadeřnice takhle spokojená. Doporučuji," nebo "Protože jsem se rozhodl pro velkou změnu, chtěl jsem se nechat ostříhat od někoho, kdo je opravdu profík. A dopadlo to nad mé očekávání."
Škodová Monika, Mgr. | dne 05.09.2019Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka