Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Podzim v Městské knihovně Žamberk

Vyšlo dne:17.09.2015
Autor: Ing. Jana Hlaváčová, Městská knihovna Žamberk
Periodikum:ORLICKÝ.net

Městská knihovna připravila na podzim pro dětské čtenáře několik možností využití volného času.
Pro prvňáčky chystáme pravidelné čtenářské hodinky každé první pondělí v měsíci. První čtenářská hodinka, na které děti dostanou čtenářské deníky a malý dárek bude 5. října od 15 hodin. Opět budeme číst každý čtvrtek na pokračování z dětských knížek malým posluchačům z 1. - 3. tříd. Poprvé se sejdeme 8. října v 15 hodin nad knížkou Strašpytýlek Františka Nepila. Informace o vyzvedávání dětí z družiny a odvádění do knihovny poskytneme rodičům na tel. 465 614 663 nebo v knihovně. Účastnit se mohou i děti, které nejsou v knihovně registrované.

Nezapomínáme ani na dospělé čtenáře. Po loňském úspěchu se scrapbookovými výtvarnými dílnami oznamujeme všem zájemcům, že připravujeme kurz pro pokročilé. První schůzka bude v pondělí 21. září od 17 hodin. Připravujeme vyrábění náročnějších krabiček, alb a dalších drobností ve stylu vintage. Účastníci získají inspiraci na dárky pro přátele nebo na dekorace do bytu.

Pro velký zájem uvažujeme o opakování kurzu pro začátečníky. Kurz bude otevřen při minimálním počtu 8 účastníků. První schůzka bude v pondělí 5. října od 17 hodin. Vzhledem k nutnosti nakoupit materiál a připravit polotovary prosíme zájemce, aby se na libovolný kurz hlásili předem telefonicky na 465 614 663 nebo e-mailem na knihovna.zamberk@email.cz.

Aktuálně máme v čítárně výstavu KRESLÍME PASTELKAMI. Na výstavě se svými pracemi podíleli také žáci ZUŠ Petra Ebena pod vedením p. Tomáše Čečetky a děti z prázdninové výtvarné družiny SVČ ANIMO Žamberk.

Přejeme příjemné podzimní dny a těšíme se na Vaši návštěvu!
Škodová Monika, Mgr. | dne 18.09.2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka