Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Dopis A. Fredrich starostovi města

Vážený pane starosto,

rád bych ještě jednou jménem celé senftenbergské delegace i jménem koncertního sboru Senftenberg poděkoval za krásné dny v Žamberku.
Členové delegace i sboru oceňují zejména pohostinnost, srdečnost, ale také zajímavý program setkání. Všichni vyjádřili, že se město Žamberk velmi dobře vyvíjí a lidé mohou být na své město pyšní. Zvláště společný koncert sborů ve starém kostele v Neratově zůstane jako velmi pozitivní vzpomínka.

Chtěl bych Vám zcela osobně velmi poděkovat za uspořádání večera v divadle a slavnostního přijetí na radnici u příležitosti 50. výročí partnerství. Obě události měly velmi důstojný rámec. Považuji také za velmi dobrou myšlenku potvrzení naší partnerské dohody po 50 letech. A oceňuji i nápad spojit naše výročí s výročími s rakouským Senftenbergem a americkým Rice Lake.

Velmi by mě potěšilo, kdybych Vás a další přátele partnerství mohl v blízké budoucnosti přivítat v Senftenbergu. Přeji Vám i nadále mnoho úspěchů při rozvoji města Žamberka a občankám a občanům přeji mnoho spokojenosti v jejich městě.

S přátelskými pozdravy

Andreas Fredrich
starosta města Senftenberg
Borovičková Kamila, Bc. | dne 20.11.2013
Ke stažení:

Dokument: Smlouva | soubor: 0528ca5515726f.pdf | velikost: 0.16 MB   - Smlouva
Podpis smlouvyObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka