Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

DEN DĚTÍ s dobrovolníky

DEN DĚTÍ s dobrovolníky v rámci Evropského roku občanů 2013 v Pardubickém kraji pod záštitou radního Pardubického kraje zodpovědného za sociální věci a neziskový sektor Ing. Pavla Šotoly a v rámci celorepublikové kampaně Sítě mateřských center "Křídla a kořeny naší rodiny".
Kdy: v pátek 6. září 2013 od 15:00 do 19:00 hod.

Kde: Zámecký park v Žamberku

Na co se můžete těšit: soutěže pro děti, taneční vystoupení, kouzelníka, lukostřelbu, dětskou nemocnici, ukázky práce hasičů, představení psích plemen, agility a dogdancing, jízdy na ponících, ukázky a možnost vyzkoušet si keltská řemesla, elektroautíčka, čtyřkolky a skákací hrad, trampolínu, stolní fotbálek i hokej, střelbu na branku, hrátky s knížkou "Pojďte s námi do pohádky", malování na obličej, deskové hry, výrobu leteckých modelů a spoustu dalších zajímavých aktivit nejen pro děti.

Vstup ZDARMA, možnost zakoupení občerstvení.

V případě nepříznivého počasí bude akce odložena na 19. září 2013, veškeré informace na www.nevladky.cz nebo na www.cema-nno.cz.

Pořadatelem akce je Koalice nevládek Pardubicka, o.s. a Občanské sdružení CEMA Žamberk ve spolupráci se Střediskem volného času ANIMO Žamberk.
Faltusová Zuzana | dne 05.09.2013
PozvánkaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka