Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Talent 2011 - výzva

Stejně jako v předešlých letech se obracíme na ředitele škol a představitele zájmových a sportovních oddílů s žádostí o spolupráci při přípravě předávání ocenění pro děti a mládež do 19 let, jimž se v letošním roce podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v oblasti školních znalostí, sportu, kultury
Protože si těchto úspěchů podložených pílí, talentem a houževnatostí představitelé města velmi váží, chtějí tyto úspěšné děti vyznamenat předáním oficiálního ocenění za jejich mimořádné výsledky.

Do přípravy se můžete zapojit i vy a sdělit své návrhy splňující tyto podmínky: jedná se o děti a mladé lidi žijící v Žamberku nebo navštěvující některou z místních škol, ve věku do 19 let, kteří v roce 2011 dosáhli v některé z oblastí, jako je kultura, sport, školní olympiáda či soutěž, výrazného úspěchu a umístění v krajské či celostátní soutěži. Oceněni mohou být jak jednotlivci, tak skupiny. Návrhy sdělte v termínu do 13. ledna 2012 (uzávěrka nominací byla prodloužena) na e-mail z.zvackova@muzbk.cz, případně písemně předejte na MěÚ Žamberk - Kultura, vzdělávání a sport. U navrhovaných dětí uveďte věk, adresu, jméno trenéra (či osoby, která je na soutěž připravovala) a popište několika větami, za jaký mimořádný výsledek je navrhujete.

Slavnostní akt předání ocenění za účasti rodičů, pedagogů, trenérů a dalších pozvaných hostů se bude konat v pondělí 20. února 2012 v 18.00 hod. v Divišově divadle v Žamberku.
Faltusová Zuzana | dne 04.01.2012Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka