Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Zatočte s elektroodpadem

V úterý 25.května 2010 se uskuteční na Masarykově náměstí v Žamberku informační ekoshow k podpoře správného nakládání s vyřazenými elektrospotřebiči.
Akce, jejímž cílem je informovat širokou veřejnost o zpětném odběru elektrozařízení a o důležitosti ochrany životního prostředí, se bude konat od 10 do 18 hodin pod záštitou starosty města.

Celý dopolední program bude vyhrazen pro základní a střední školy a také děti z mateřských škol. Při „ekologické hodině“ se žáci zábavným způsobem dozvědí vše podstatné o recyklaci elektrozařízení nebo si mohou vyzkoušet interaktivní ekologické naučné kvízy a soutěže o zajímavé ceny. V rámci interaktivní ekoshow budou mít občané možnost ODEVZDAT BEZPLATNĚ dosloužilé spotřebiče. Navíc je čekají zajímavé odměny, které připravili organizátoři akce.

Společnost ELEKTROWIN a.s. podporuje obyvatele v jednotlivých městech v odevzdání starých elektrospotřebičů, které budou následně ekologicky zlikvidovány. Akce postupně zavítá do 80 měst a obcí po celé republice. Pro tři města s největším množstvím vybraných elektrospotřebičů, je připravena finanční odměna. Přesný harmonogram kampaně s daty jednotlivých zastávek je k dispozici na webových stránkách www.zatocteselektroodpadem.cz

Přijďte se určitě podívat. Těšíme se na Vás.
Hovádková Alena, Ing. | dne 04.05.2010
Plakát - Zatočte s elektroodpademObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka