Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

SVČ ANIMO zve na taneční show i pestrou burzu kroužků a nápadů pro volný čas

Velkolepá taneční show i pestrá burza kroužků a nápadů pro volný čas - to je nabitý začátek školního roku se Střediskem volného času, ANIMO, Žamberk!
Prázdniny jsou v polovině a tým SVČ ANIMO pro vás už v tuto chvíli připravuje lákadla na září. Už v pátek 4. září se můžete těšit na tradiční akci KAM PO PRÁZDNINÁCH, která proběhne ve spolupráci s městem Žamberkem a dalšími volnočasovými a sportovními spolky.
Během tohoto zábavného odpoledne na skateparku a dětském dopravním hřišti (u Penny Marketu) si děti i jejich rodiče budou moci vyzkoušet a obhlédnout činnosti nejrůznějších zájmových útvarů a kroužků, připraveny budou též soutěže, hry, zajímavá vystoupení a workshopy! Vstupné je jako vždy zdarma a občerstvení zajištěno.
Necelé tři týdny poté (konkrétně ve čtvrtek 24. září) se uskuteční jedna veliká narozeninová párty. Své dvacetiny totiž slaví úspěšná žamberská taneční skupina NEON a při té příležitosti zve širokou veřejnost do Divišova divadla na narozeninovou taneční show EMA 2020! Těšit se můžete na vystoupení TS NEON a jejích hostů i nejlepší vzpomínky a neuvěřitelné zážitky, posbírané za dvě dekády na parketech a soutěžích po celé České republice!

Za SVČ, ANIMO, Filip Jedlička
Škodová Monika, Mgr. | dne 30.07.2020
Kam po prázdnináchObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka