Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Přemýšlíte, kam po prázdninách? Poradíme!

Největší přehlídka volnočasových aktivit, zájmových kroužků, sportovních oddílů i uměleckých spolků proběhne první zářijový pátek.
Už v pátek 4. září odpoledne si nenechte ujít velkou burzu volnočasových aktivit "Kam po prázdninách", která se uskuteční v prostoru žamberského skateparku a dětského dopravního hřiště (vedle Penny marketu). Těšit se můžete na přehlídku téměř všech aktivit, které se v Žamberku dají ve volném čase provozovat. Své dovednosti předvedou žamberští hokejisté, fotbalisté i hasiči. Své čtyřnohé svěřence doveze jezdecká stáj Ginabela z Kunvaldu a pod dohledem jejích zkušených instruktorů si budete moci i zajezdit. Vzdušný prostor ovládnou letečtí modeláři se svými do detailu propracovanými stroji. Ukázky své činnosti předvedou i žamberští skauti a skautky. Novinky pro počínající školní rok představí též Městská knihovna Žamberk a centrum Cesta pro rodinu.
Samozřejmostí jsou ukázky činností zájmových útvarů SVČ ANIMO, a to jak tradičních a zaběhnutých, tak úplných novinek. Letos se v Animu nově můžete těšit například na kroužek irských tanců, scénického a historického šermu, robotiky, programování nebo designu. O vaši pozornost se bude ucházet též nově založený střelecký klub, přírodovědný kroužek nebo klub předškoláků.
V rámci programu vystoupí mimo jiné taneční skupiny TS NEON (se svým vůbec prvním veřejným vystoupením v roce 2020) a CTS Alabama. Umění pilotáže svých strojů předvedou letečtí modeláři a těšit se můžete i na další lákadla. Volnočasové menu pro nový školní rok je zkrátka bohaté a rozhodně bude z čeho vybírat. A v pátek 4. září od 15 hodin se o tom budete moci vy i vaše děti osobně přesvědčit. Občerstvení zajištěno, vstup zdarma!
V případě špatného počasí se akce přesune o týden, tedy na pátek 11. září. Pro aktuální informace sledujte web www.animo.zamberk.cz a též facebookovou stránku ANIMO.
Škodová Monika, Mgr. | dne 26.08.2020
Kam po prázdnináchObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka