Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Dokončení výměny kontejnerů v sídlišti

Ve druhé polovině listopadu 2018 byla u křižovatky ulic Pionýrů a 17. listopadu dokončena oprava zpevněné plochy pro kontejner na směsný odpad a pro kontejner na textil. Na stanovišti je postaven nový, modrý kontejner s níže umístěnými víky. Je snadněji přístupný a již u něj nejsou potřeba schůdky.
Také na dalších místech v ulici Sokolovská, 28. října, Pionýrů, Kyjevská nebo v sídlišti U polikliniky slouží nové velkoobjemové kontejnery, které dodala společnost EKOLA České Libchavy s.r.o. U zmíněných stanovišť došlo k výraznému zlepšení v poskytování služeb občanům. Uprostřed sídliště bytových domů v ulici 17. listopadu byla realizována také výměna oranžového kontejneru na sběr nepotřebného textilu, hraček a obuvi. Původní menší o objemu 1,5 m3, byl obyvateli velmi často využíván a mnohdy přeplněn. Nyní je nahrazen starším kontejnerem společnosti Diakonie Broumov o objemu 12 m3.

V následujících letech plánujeme některá další zlepšení a modernizaci prostředí u kontejnerových stání v sídlištích, aby nejen sloužila, ale působila kultivovaně.
Hovádková Alena, Ing. | dne 04.12.2018
kontejnery v ul. 17. listopadukontejnery v ul. Sokolovskákontejner v ul. 28. říjnakontejnery v sídlišti U poliklinikyObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka