Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Talent 2016 - výzva k nominacím

Vážení ředitelé škol, trenéři a vedoucí kroužků, obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci při přípravě předávání ocenění pro děti a mládež do 19 let Talent 2016. Bude patřit těm, jimž se v roce 2016 podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v oblasti školních či zájmových znalostí, sportu a kultury.
Budeme velice vděční za Vaše návrhy splňující tyto podmínky: nominovány mohou být úspěšné děti a mládež do 19 let s bydlištěm v Žamberku nebo navštěvující některou z místních škol či žamberských klubů/kroužků a reprezentující jej na soutěžích či závodech. Oceněni mohou být jak jednotlivci, tak i skupiny či týmy.

Své návrhy posílejte do pátku 6. ledna 2017 na e-mail m.skodova@zamberk.eu, případně písemně odevzdejte na podatelnu MěÚ Žamberk. U navrhovaných dětí uveďte datum narození, adresu bydliště, školu, kterou dítě navštěvuje, jméno trenéra/vedoucího, název kroužku/soutěže/olympiády. U celých týmů je třeba uvést seznam členů, kontaktní osobu, název kroužku/sportu. Vždy přikládejte stručný popis dosažených úspěchů. Slavnostní večer v Divišově divadle je plánován tradičně na druhou polovinu února.

Předem velmi děkujeme za spolupráci a těšíme se na nominace!
Škodová Monika, Mgr. | dne 28.11.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka