Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Slavnostní ukončení školního roku na radnici města Žamberka

Ke konci školního roku na žamberských středních i základních školách již tradičně patří slavnostní předávání vysvědčení a pamětních listů za účasti zástupců města.

V pátek 19. června si v obřadní síni žamberské radnice převzali svá maturitní vysvědčení studenti 8.A a 4.B Gymnázia Žamberk. Svůj podpis do pamětní knihy města tak letos připojilo celkem 38 úspěšných absolventů. Mnoho úspěchů do dalšího studia i životní štěstí jim popřály jejich třídní učitelky Mgr. Andrea Holečková a Mgr. Bc. Lucie Vávrová, přání všeho dobrého připojili také ředitel gymnázia Mgr. Martin Tyč, za SPOZ Mgr. Bronislava Havlíková i místostarostka města Zděnka Šebková.

V závěru června předaly základní školy pamětní listy absolventům devátých tříd. Studenti tříd 9.A a 9.B Základní školy Nádražní 743 převzali pamětní listy v obřadní síni radnice v pátek 26. června 2020. Nové zážitky a vše dobré v dalším studijním životě jim popřáli jejich učitelé, ředitel školy Mgr. Roman Pospíšil a starosta města Oldřich Jedlička. Pondělí 29. června patřilo studentům 9.A a 9. B Základní školy 28. října 581. Také těm do studijního života popřáli jejich učitelé, ředitel školy Mgr. Jaromír Žejdlík i starosta města Oldřich Jedlička. Správné vykročení pravou nohou jim za Sbor pro občanské záležitosti přála Mgr. Bronislava Havlíková.

Absolventi gymnázia i základních škol právě vyráží vstříc novým výzvám, pevně věříme, že jim ze stávajících škol zůstanou kromě vysvědčení a pamětního listu hlavně skvělé zážitky, pevná přátelství a nabyté vědomosti.
Štěpánová Kateřina, Mgr. | dne 03.07.2020
8.A. Gymnázium Žamberk4.B. Gymnázium Žamberk9.A. ZŠ Nádražní 7439.B. ZŠ Nádražní 7439.A. ZŠ 28. října 5819.B. ZŠ 28. října 581Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka