Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Mobilní rozhlas (odkaz se otevře v novém okně)

Cena města 2017 a pietní akty u příležitosti státního svátku

Oslavte s námi 99. výročí vzniku samostatného československého státu a buďte u předávání Ceny města významným osobnostem Žamberka v pondělí 30. října 2017 v 18 hodin v Divišově divadle.
Ocenění bude letos uděleno panu Mgr. Oldřichu Kučerovi za dlouholeté příkladné působení v čele žamberské farnosti a vikariátu, za péči o kulturní památky, zapojení se do společenského života ve městě, působení v Komisi pro regeneraci městské památkové zóny i redakční radě Žamberských listů, paní Mgr. Bronislavě Havlíkové za dlouholetou práci ředitelky Zvláštní školy (později Speciální základní školy) v Žamberku, nevšedně lidský přístup ke kolegům, žákům i spoluobčanům, za dlouholeté působení ve funkci předsedkyně Sboru pro občanské záležitosti i v redakční radě Žamberských listů, paní Vlastě Pavlouskové za dlouholetou práci na pozici redaktorky Žamberských listů, za přínos pro kulturu ve městě, členství ve Spolku přátel Městského muzea Žamberk a dlouhodobé působení ve Svazu postižených civilizačními chorobami, panu Miloslavu Chvátilovi za přínos pro spolupráci obcí v regionu Orlicka, působení ve funkci předsedy Sdružení obcí Orlicka a Euroregionu Glacensis, za příkladnou aktivitu ve spolkovém, občanském a sportovním životě města, dlouholetou činnost a předsednictví TOSK Žamberk a v neposlední řadě za působení ve funkci starosty města Žamberka.

Program doplní výstava snímků z fotosoutěže na téma „Podzimní Žamberk“ a vystoupení žáků ZUŠ Petra Ebena Žamberk. Od 19 hodin srdečně zveme na koncert zpěvačky Magdaleny. Koncert je možné navštívit i samostatně. Vstupné je zdarma, místa si rezervujte od 9. října v kanceláři Divišova divadla. Budeme velice rádi, pokud se zúčastníte slavnostního večera a pozvete i své přátele a známé!

Pietní akt při příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu

Srdečně zveme širokou veřejnost na setkání u příležitosti 99. výročí vzniku samostatného československého státu v sobotu 28. října v 15 hodin u pomníku Tomáše Garriqua Masaryka na Masarykově náměstí. Vzpomínkové setkání hudebně doprovodí ZUŠ Petra Ebena Žamberk.
Škodová Monika, Mgr. | dne 11.10.2017
Ke stažení:

Dokument: Plakát Cena města | soubor: 35218.jpg | velikost: 0.17 MB   - Plakát Cena města
Dokument: Plakát koncert Magdalena | soubor: 35219.jpg | velikost: 1.87 MB   - Plakát koncert MagdalenaObsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka