Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Dotazy, náměty, připomínky ...

Přestupková komise

Krčál Petr
Dobrý den. Zajímá mě složení přestupkové komise,na stránkách města nic takového nelze najít.

Re: Přestupková komise

Dobrý den,

komise pro projednávání přestupků byla zrušena 31.12.2006. Z tohoto důvodu není její složení na webových stránkách města uvedeno.

JUDr. Jitka Kubová

Dotaz

Merganc J.
Pane starosto, můžetě mě odpovědět na otázku?
Co vede člověka k tomu, že dává imformace, které se neshodují se skutečností? Skoro bych řekl, že lže.
Prosím, abyste tuto otázku bral jako všeobecnou.
Děkuji.

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 26.08.2011
Dobrý den,

skutečně nevím, co vede člověka podávat informace, které se neshodují se skutečností. Odpověď berte jako všeobecnou, neboť nemohu a neznám vše.

S pozdravem Jiří Dytrt

Aktuálnost graffiti plochy ve městě

Jiří
Dobrý den,
je u vás ve městě legální graffiti plocha? Podle serveru graffitimag.cz je v místě s poznámkou "sídliště směrem k hl. vlakovému nádraží". Ptám se pro jistotu abych předešel zmatkům a popřípadě informoval že je legální místo neaktuální. Děkuji Jiří

Re: Aktuálnost graffiti plochy ve městě

Dobrý den,

uvedená graffiti plocha se na uvedeném sídlišti skutečně nachází, ale byla již využita k tomuto účelu organizací SVČ Animo, Žamberk v rámci zájmové činnosti. Případné přemalování by bylo možné řešit s touto organizací, která získala povolení města k jejímu využití.

V současné době se tak ve městě žádná další legální plocha nenachází, nicméně není vyloučena v budoucnu možnost vytvoření dalšího obdobného místa.

Za odbor REÚP
Ing. Fabián Vladimír

Václav F. Kumpošt

Mgr. Rita Kindlerová
Dobrý den,
zajímalo by nás, zda by někdo v Žamberku věděl, kde je pochován Václav F. Kumpošt, zakladatel časopisu Vesmír a žamberecký rodák. Chystá se pořad TOulky českou minulostí zaměřený právě na Vesmír, kde bude hodně informací právě o Kumpoštovi.
Děkujeme
Za redakci Vesmíru

Re: Václav F. Kumpošt

Lucie Raliková, 19.08.2011
Dobrý den,

podle dostupných informací se mi nepodařilo zjistit, kde je Václav F. Kumpošt pochován. Víme, že zemřel v Praze na TBC, ale místo jeho posledního odpočinku není známo. Mluvila jsem o tom i s panem Františkem Pírkem, který se o jeho osobnost se svou manželkou zajímal. Bohužel i od něho byla odpověď stejná.

S pozdravem Lucie Raliková, Městské muzeum Žamberk

Dotaz

Merganc J.
Pane starosto !
Žádám Vás aby jste mě odpověděl na konkrétní dotaz. Kdo všechno byl na služební cestě a ne kolik lidí bylo na služební cestě. Pokud dotazu nerozumíte najděte někoho kdo umí česky a dotaz Vám přetlumočí
Děkuji

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 19.08.2011
Dobrý den,

moji odpověď s odkazem na Žamberské listy č.14 jsem pokládal za dosti jasnou, neboť jsem uvedl, že bližší popis, včetně fotografií bude uveden v tomto periodiku. Pokud Vaše trpělivost do vyjdutí Žamberských listů neposečká, tak Vám sděluji, že pozváni na setkání byli starosta města s chotí, zakládající starosta partnerského svazku a tlumočník.

S pozdravem Jiří Dytrt

Dotaz

Merganc J.
Dobrý den
Podle čeho jsou vybíráni účastníci partnerských setkání a kdo je popřípadě schvaluje?
8.8.11 Děkiji za odpověď

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 15.08.2011
Dobrý den,

pravidla pro jmenování či schvalování osob zastupujících město v zahraničí nebyla a nejsou vytvořena. Zástupci města jsou vybíráni dle pozvánky od pořadatele s požadavkem na konkrétní osoby zastupující město, případně zástupce jiných organizací města dle programu pořádající strany tzn. jedná-li se o hudební, sportovní či společenské aktivity.

S pozdravem Jiří Dytrt

S

standeko
Pane místostarosto, jaký je výsledek personálního auditu provedeného v minulých dnech na MÚ. Jaká byla cena za audit?
Děkuji

Re: S

Ing. Petr Novotný, 15.08.2011
Vážený tazateli,

děkuji za Váš zájem, personální audit nebyl doposud ukončen a konečná cena není tedy ještě známa.

S přáním hezkého dne Ing. Petr Novotný

Dotaz

Merganc J.
Pane starosto,dne 14.06.11 jsem Vám telefonoval a bylo mě sděleno, že jste na služební cestě v Itálii.Mám několik dotazů: a) Kdo všechno se této cesty zúčastnil? b) Kolik tato cesta přibližně stála?
Děkuji za odpověd.

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 08.08.2011
Dobrý den,
od 10.6-do16.6.2011 proběhlo setkání zástupců partnerských měst v Italském městě Fresagrandinaria ( partnerské město ).

Za město Žamberk byla vypravena služební oktávie v obsazení čtyř osob s náklady na pohonné hmoty, neboť náklady na ubytování a stravování jsou nákladem pořádajícího města. Bližší popis, včetně fotografií bude uveden v Žamberských listech č. 14.

S pozdravem Jiří Dytrt

Dotaz

Merganc J.
Žamberk je ve "Sdružení orlicka" kde je dalších 30 měst a obcí. Zajímá mě roční rozpočet tohoto sdružení. Finanční příspěvek Žamberka.
18.07.11 Děkuji

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 22.07.2011
Dobrý den,
odpovědi na Vaše dotazy najdete na webových stránkách města Žamberk v sekci „ úřední deska“ - Sdružení obcí Orlicko. Případně vkládám odkaz na tyto stránky: http://www.zamberk.cz/Index.php?IdS=218&Arcv=T&IdKZ=183.
S pozdravem Jiří Dytrt

Dotaz

standeko
Pane starosto, prosím o zveřejnění jména osob, které zastupují Vodovody a kanalizace v.o.s.na zakázce výstavby kanalizační přípojky okrajových částí města ve věcech technických, smluvních a provádění díla. Dále prosím o název firmy provádějící tech.dozor investora.
Děkuji

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 11.07.2011
Dobrý den,
investorem investiční akce Kanalizace Žamberk - část Betlém-Polsko je společnost Vodovody a kanalizace Žamberk veřejná obchodní společnost, zastoupená prokuristou RNDr.Antonínem Fialou, který je partnerem dodavatele ve věcech smluvních. Ve věcech technických a provádění díla má investor smlouvu na technický dozor investora s firmou VIS - VODOHOSPODÁŘSKO - INŽENÝRSKÉ SLUŽBY, spol. s r.o. se sídlem v Hradci Králové.
S pozdravem Jiří Dytrt
Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka