Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Dotazy, náměty, připomínky ...

Dotaz

Merganc Jiří
Jak jsou reinvestovány peníze vybrané z prodeje bytů?

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 16.02.2011
Dobrý den,

odpověď na Váš dotaz, jak jsou reinvestovány výnosy z prodeje bytů je uvedena v přehledné tabulce ve "Sloupku starosty" (zpráva ze dne 16.02.2011).

S pozdravem Jiří Dytrt

Dotaz

Merganc J.
Omlouvám se, jedná se o ZS tzn. zimní stadion. Protože v ŽL byla informace, že provoz bude stát město 100.000,- Kč ročně.
Předpokládám, že se jednalo o tiskového šotka.
Půjčky - jedná se o ony inkriminované, kte jste nechal uvést na web.města.
Děkuji za odpověď

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 16.02.2011
Dobrý den,

informace týkající provozních a investičních nákladů ve vztahu k víceúčelové ploše v areálu Pod Černým lesem bude zveřejněna na jednání zastupitelstva města dne 22.2.2011 a následně uvedena na webu města a v Žamberských listech.
Nevíme co je to myšleno pod zkratkou ZL a rovněž nevíme o tom, že by provoz zimního stadionu měl stát 100 tis. Kč ročně tak, jak píšete. Neboť ekonomická studie využití víceúčelové plochy byla zveřejněna na jednání zastupitelstva města v jiných částkách a v jiném provozním režimu.

Ve věci půjček, které jsou uvedeny na webu města Vám sdělujeme, že tyto byly využity v souladu se schváleným záměrem zastupitelstva města.

S pozdravem Jiří Dytrt

-----------------------------------------------------------------------------------

Omluva!

Zlomyslný šotek se tentokrát zatoulal i do návštěvní knihy webu města. Díky němu dostal pan starosta k vyjádření dotaz bez diakritiky (bez háčků a čárek) a proto nemohl tušit, že tazatel ve svém dotazu užil zkratku ŽL (Žamberské listy), nikoliv ZL.

Za uvedené se omlouváme.

Zdeněk Vanický
Město Žamberk
administrátor www.zamberk.cz

Do Žamberku???

Sedláček

"... příspěvek svým charakterem nepatří do sekce "Odpovídáme Vám" a proto nebude zveřejněn!

Pro případné další námitky byl uložen v databazi."


Rychlost v ulici Lukavská

Exler Josef
Děkuji Radě města za projednání mého dotazu:Zda se neuvažuje s omezením rychlosti v této ulici ve spojitosti, že se tato stala součásti cyklostezky.Nebyla to tedy žádost, ale dotaz, zda se s tím neuvažuje.To, že se rycleji jezdí na pěkné vozovce, než na špatné je nasnadě.Jinak souhlasím s rozhodnutím Rady.

Re: Rychlost v ulici Lukavská

Jiří Dytrt, 15.02.2011
Dobrý den,

rada města přijala usnesení na základě jednání dopravní komise a vyjádření dopravního inspektorátu. Věříme, že přijaté usnesení nezhorší bezpečnost na opravené komunikaci. V opačném případě by se rada opětovně tímto zabývala.

S pozdravem

Jiří Dytrt

Informace na webu

Michal Jedlička
Dobrý den, bylo by možné k informaci o konání zastupitelstva města připojit také link na příslušný datový soubor, aby nebylo nutné prohledávat elektronickou úřední desku? Děkuji.

Re: Informace na webu

Zdeněk Vanický, 14.02.2011
Dobrý den,

děkujeme za námět na zlepšení. Samozřejmě by to šlo, k pozvánce na nejbližší jednání ZM bylo již doplněno.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Zdeněk Vanický
Oddělení IT

Dotaz

standeko
Pane starosto, prosím o zveřejnění celkové částky výnosu z prodeje bytů v I.vlně privatizace a jaká je předpokládaná částka výnosu z prodeje v II.vlně privatizace.
Děkuji

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 14.02.2011
Dobrý den,

celkový výnos z prodeje bytového fondu v I. vlně privatizace je 69 mil a dle vyhotovených znaleckých posudků je předpoklad výnosu ve II. vlně prodeje bytového fondu v částce 28 mil při prodeji všech nabízených bytů.

S pozdravem

Jiří Dytrt

Dotaz

Merganc Jiří
Kolik stojí přibližně provoz ZM?
Náklady-
Příjmy-

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 09.02.2011
Dobrý den,
prosíme o bližší specifikaci dotazu. Nevíme co se skrývá pod zkratkou ZM a dále není zřejmé jaké náklady a příjmy v této souvislosti mají být uvedeny.

S pozdravem Jiří Dytrt

Dotaz

Merganc Jiří
Byly půjčky účelné nebo ne?
Máte k některé výhrady?
V případě že ano, ke které?

Re: Dotaz

Jiří Dytrt, 09.02.2011
Dobrý den,

prosím o bližší specifikaci dotazu, neboť z tohoto není zřejmé o jaké půjčky máte na mysli.

S pozdravem

Jiří Dytrt

Ples

Lucie
Dobrý den, chci se zeptat kdy se bude konat letošní ročník Zahrádkářského plesu v Žamberku. Moc děkuji

Re: Ples

, 10.01.2011
Dobrý den,
ples se bude konat v sobotu 12. února 2011 od 20.00 hodin v Restauraci Na Kopečku v Žamberku. Předprodej vstupenek v kadeřnictví U Kostela.

S pozdravem.

Zdeněk Vanický

Podací razítko

K .Pavlátová
Dobrý den, prosím o sdělení, proč pracovnice podatelny nepřipojuje při osobním doručení písemnosti na podatelnu MÚ do podacího razítka svůj podpis, aby bylo jasné, kdo písemnost převzal. Pracuji na úřadě a toto je zcela běžná praxe. Děkuji za odpověď. K.Pavlátová

Re: Podací razítko

Dobrý den,

podpis přebírající pracovnice podatelny není náležitostí podacího razítka, proto se do podacího razítka nedoplňuje. Na podatelnu je denně předáváno množství osobně předávaných tiskopisů, formulářů a žádostí, které jsou ihned zpracovávány a zadávány do elektronického systému spisové služby, kde je zadávající úřednice již identifikována svým vstupním jménem do systému.

Pokud jde o potvrzení kopie přebíraného dokumentu pro občana, je spisovým řádem stanoveno označování kopie pouze otiskem podacího razítka. Ve většině případů je dokument označován podpisem úřednice na podatelně již nyní, ale není to zatím stanoveno jako povinnost. Váš dotaz bude projednán a nová povinnost připojovat na kopii podpis přebírající úřednice bude případně zařazena do nového zpracování spisového řádu, které se již připravuje.

Mgr. Radomíra Křenová
vedoucí kanceláře tajemníka
Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka