Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Orlická brána je za dveřmi

Vyšlo dne:13.07.2018
Autor: Redakce
Periodikum:Orlický deník

Dvanáctý ročník multižánrového kulturního festivalu pro celou rodinu Orlická brána se koná 13. a 14. července v přírodním areálu pod Tyršovou rozhlednou v Žamberku. Letos uvidíte 18 kapel a divadelních souborů z celé České republiky.
Přijďte prožít dva pohodové dny plné muziky, divadel, pohádek, filmů a her - to vše za dobrovolné vstupné!

Letošní ročník oblíbeného kulturního festivalu Orlická brána opět představí celou řadu zajímavých lákadel. Návštěvníci se mohou těšit na pravděpodobně nejslavnější zástupce reggae scény v Česku, kapelu Švihadlo, dorazí také legendární Oceán nebo vítězka Superstar (a v současnosti úspěšná rockerka) Sabina Křováková.

A divadelní prkna? Divákům se vůbec poprvé představí pardubické autorské Divadlo Tří se svými černohumornými absurdními jednoaktovkami i celovečerní hrou Queensland, loutkové divadlo Kozlík, které okouzlí malé i velké diváky nádhernými, ručně vyřezávanými dřevěnými loutkami, nebo třeba kočovné pružinové divadélko Romaneto. Nezbývá než dodat, že vstupné na celý festival je dobrovolné a že kompletní program naleznete již v tuto chvíli na webu www.orlickabrana.cz. Těšíme se na vás pod rozhlednou!
Hanáková Silvie Elizabeth, Bc. | dne 16.07.2018Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka