Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Swingová legenda Ladislav Kerndl na Žamberském divadelním plese

Vyšlo dne:04.01.2016
Autor: FIDIKO
Periodikum:ORLICKÝ.net

Vyprodaný sál, neopakovatelná atmosféra a stylová hudba, která se jinde neslyší – to vše již tradičně patří k Žamberskému divadelnímu plesu. Již třetí ročník této výjimečné společenské události se uskuteční tento pátek v nádherných prostorách zrekonstruované Sokolovny Lukavice.
„Již od začátku se snažíme vymykat se tradičním plesům a zábavám – jak paletou účinkujících, skladbou programu, celkovou atmosférou, nebo třeba zajímavou nabídkou občerstvení; od pestré škály vín až po lákavý a neotřelý jídelní lístek“ říká k Divadelními plesu ředitel Divišova divadla, pan Daniel Kubelka.

Jako každý rok, i letos obstará hudební součást večera velký swingový orchestr. Letos padla volba na úspěšný Moravia Big Band, vynikající hudební těleso, které za téměř tři desítky let své existence, sklízí ovace diváků a posluchačů po celé ČR i Evropě.

Hlavní plesovou hvězdou je zpěvák Ladislav Kerndl, jehož legendární hlas slibuje vskutku exkluzivní zážitek. Na závěr plesu vás na hudební výlet do 30. let minulého století vezme uskupení Ženeva Dubská a combo Reného Šindelky.

TŘETÍ ŽAMBERSKÝ DIVADELNÍ PLES SE USKUTEČNÍ 8.1.2016 V SOKOLOVNĚ LUKAVICE. VSTUPENKY JSOU STÁLE K DISPOZICI NA TEL. ČÍSLE 465 614 583.
Škodová Monika, Mgr. | dne 04.01.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka