Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Festival Orlická Brána už dnes a zítra!

Vyšlo dne:14.07.2017
Autor: FIDIKO
Periodikum:ORLICKÝ.net

Jedenáctý ročník multižánrového kulturního festivalu pro celou rodinu! V přírodním areálu pod Tyršovou rozhlednou v Žamberku uvidíte 17 kapel a divadelních souborů z České republiky, Slovenska a Velké Británie.
Tradiční hudební nářez letos obstará třeba legenda české klubové scény Klára Vytisková se svou novou formací KLARA & THE POP, rapper KAPITÁN DEMO, slovenští CHIKI LIKI TU-A, nebo třeba britský rocker PHIL SHOENFELT.

Na divadelním menu jedenáctého ročníku Orlické brány je letos mimo jiné i slavná inscenace divadelní společnosti INDIGO Praha „TLUSTÝ PRASE“, kde se v hlavních rolích představí „český Belmondo“ Martin Kraus, nebo Česká vicemiss z roku 2007 Lilian Sarah Fisherová. Dále uvidíte třeba nejlepší francouzskou komedii roku 2011 „MÁTOVÝ, NEBO S CITRONEM?“ v podání ochotníků z Klášterce nad Orlicí, spoustu pohádek pro děti a mnohem víc!

Pro kompletní přehled všech účinkujících, úplný časový program a všechny další informace prosím navštivte oficiální festivalový web www.orlickabrana.cz a také naši facebookovou stránku facebook.com/orlickabrana.
Škodová Monika, Mgr. | dne 17.07.2017Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka