Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Rozszvícení vánočního stromu a vánoční jarmark v Žamberku

Vyšlo dne:18.11.2016
Autor: Monika Škodová
Periodikum:ORLICKÝ.net

Adventní čas se nezadržitelně blíží a v Žamberku budeme jako každý rok slavnostně rozsvěcet vánoční strom. Letos připadá poslední úterý před adventem na 22. listopadu, kdy Masarykovo náměstí ožije od 13 hodin vánočním jarmarkem.
Tradičně předvede své umění kovář Jan Celer, k zakoupení budou dřevěné hračky a domácí náčiní, keramika, svíčky, voňavá mýdla, adventní věnce, vykrajována na cukroví, vazby, ozdoby, textilie, koření, pletené a vlněné zboží, přírodní kosmetika, košíky a proutěné výrobky. Chybět nebudou ani tradiční pochoutky – perníky, sýry, grilované a zabíjačkové speciality, trdelník, výborná káva, horká medovina a punč a mnoho dalšího.
V 15 hodin odstartuje pestrý program: na pódiu vystoupí žamberské školy se svými programy (ZUŠ Žamberk, vystoupení Gymnázia Žamberk, pěvecký sbor Viola), čeká vás také koncert skvělé kapely Hashberry, který začne o půl páté. Kolem půl šesté bude pódium patřit ZŠ Nádražní 743, která návštěvníky bude bavit až do 18. hodiny, kdy společně odpočítáme rozsvícení vánočního stromu.
Přijďte se také podívat a užít si příjemnou vánoční atmosféru!
Škodová Monika, Mgr. | dne 24.11.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka