Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Dámská jízda s filmem Dítě Bridget Jonesové v Kině Žamberk

Vyšlo dne:13.09.2016
Autor: FIDIKO
Periodikum:ORLICKÝ.net

Po dvanácti letech je tu znovu smolařka Bridget (opět v podání fantastické Renée Zellweger), tentokrát úspěšnější ve své práci, plně zaměřená na kariéru a s menším mindrákem ze svého zadku, ovšem stále bez drahé polovičky. Jak ale název napovídá, věci se maličko zkomplikují...
Oficiální česká premiéra nejnovějšího dobrodružství Bridget Jonesové vtrhne na plátna již tento čtvrtek (15. září) a Kino Žamberk se rozhodlo tuto filmovou událost pojmout ve velkém stylu.

„Na čtvrteční premiéře se můžete těšit na speciální módní přehlídku, kterou pořádáme ve spolupráci s butikem B&M Styl. Krom toho, na této i dalších projekcích Bridget v našem kině můžete získat pokaždé jiný, atraktivní dárek.“ přibližuje doprovodnou akci k filmu pan Daniel Kubelka, ředitel Kina Žamberk.

Oba snímky o Bridget Jonesové úspěšně sbíraly nominace na Zlaté Globy i ceny BAFTA. Renée Zellweger byla dokonce za svůj mimořádný výkon prvním dílu (2001) nominována na Oscara pro nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. A je nutno dodat, že zatím poslední film této oblíbené filmové série má veškeré ambice na úspěchy svých předchůdců navázat. Na portálu csfd.cz je hodnocení po předpremiéře zatím na úctyhodných 79%, což je v tuto chvíli nejlepší skóre ze všech dílů trilogie.
Škodová Monika, Mgr. | dne 13.09.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka