Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Úspěšní reprezentanti přijali pozvání na radnici

Vyšlo dne:31.08.2016
Autor: Monika Škodová
Periodikum:ORLICKÝ.net

Letní prázdniny nejsou jen dobou odpočinku a zábavy. O tom nás přesvědčili úspěšní reprezentanti v kanoistice a včelařství, kteří v létě bojovali na důležitých soutěžích.
Do včelařství zapálený Jiří Prachař zvítězil v červenci v Mezinárodním setkání mladých včelařů 2016 do 15 let v konkurenci z 20 zemí. Skvělí kanoisté Jakub Stejskal a Vojtěch Procházka si přivezli z Mistrovství Evropy stříbrné medaile, na Mistrovství světa vybojovali bronz - obojí na čtyřkajaku 1000m.
Ve středu 24. srpna přijal Jirka Prachař pozvání na radnici, aby se podepsal do pamětní knihy a hlavně vyprávěl o průběhu soutěže. Hlavní změnou letošního ročníku bylo soutěžení v mezinárodních týmech, z nichž pak byli vybíráni nejužitečnější členové. Jirka Prachař se také pochlubil se svou návštěvou u Ministra zemědělství Mariana Jurečky.
V pátek 26. srpna nás na sportovní notu naladili kanoisté, kteří na radnici kromě podpisu do pamětní knihy ohodnotili průběh obou mistrovství. Řeč byla o potřebách kanoistického oddílu a loděnice, ale také o tom, že kluci už společně závodit nebudou. Starší Jakub Stejskal bude napříště reprezentovat barvy pražské Dukly. Oba kanoisty čekají ještě letos prestižní závody, přejeme jim hodně úspěchů.
Škodová Monika, Mgr. | dne 31.08.2016Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka