Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Radůza se představí v Žamberku!

Vyšlo dne:10.08.2015
Autor: FIDIKO
Periodikum:ORLICKÝ.net

Historicky první koncert Radůzy v sále Divišova divadla!
Nadaná multiinstrumentalistka, skladatelka, písničkářka a šansoniérka v Žamberku. Nenechte si ujít živý koncert jedné z nejosobitějších hvězd české hudební scény!
Laureátka tří zlatých Andělů Akademie populární hudby, skokanka roku v soutěži Český slavík a držitelka zlaté desky za album „...jen při mně stůj“. To je jen krátký výčet ocenění a úspěchů jedinečného hudebního úkazu jménem Radůza. Tato mimořádná umělkyně má na svém kontě jedenáct úspěšných alb, která se (i přes téměř minimální reklamní kampaň) vždy umístila na předních příčkách žebříčků prodejnosti i hitparád.

„Já zpívám o cestě, po níž se snažím jít. O tom, jak hledám smysl života a jak se s tím potýkám,“ říká o své tvorbě sama hudebnice. A jedním dechem dodává: „Ale o čem vlastně zpívám, doopravdy vím jenom já.“

Koncerty Radůzy jsou známé tím, že zpěvačka ze sebe vydává naprosto všechno – fanoušci říkají, že každý koncert hraje tak, jako by měl být tím úplně posledním. Ostatně ona sama k tomu říká, že „...žádné příště už opravdu být nemusí.“

Buď jak buď, faktem zůstává, že Radůzina živá vystoupení jsou bez výjimky nezapomenutelným zážitkem. Sami se o tom budete moci přesvědčit už ve čtvrtek 17. září v Divišově divadle v Žamberku.
Škodová Monika, Mgr. | dne 10.08.2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka