Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Outdoorový filmový festival Expediční kamera míří do Žamberka

Vyšlo dne:27.03.2015
Autor: Fidiko
Periodikum:ORLICKÝ.net

V sobotu 28. března od 17 hodin uvidíte v digitálním kině Žamberk 8 krátkých outdoorových filmů z nejvzdálenějších koutů světa! Těšit se můžete také na vyprávění a fotografie Jakuba Hlavsy z Letohradu, který se zúčastnil třítýdenní expedice v Himalájích.
Expediční kamera míří do žamberského kina už po čtvrté. Po úspěších z minulých let věříme, že nadchne i letos! Oko Kamery se tentokrát zaměří například na transoceánskou expedici, slacklining, jeskynní lezení, extrémní cyklistiku či paragliding.

Podíváme se na vrcholky Alp s horským maratoncem, přeplujeme Indický oceán na veslici, s českými slacklinery zabalancujeme na Islandu, vydáme se na humanitární expedici do Himalájí (na kole!), sjedeme řeku Amur v Mongolsku, v USA si zalétáme na paraglidu, objevíme tajemství obrovské ománské jeskyně a vydáme se po stopách dávného dobrodruha, který se rozhodl přejet na kole největší evropskou poušť.

Vstupné na festival Expediční kamera činí 80Kč, o vstupenky (ale i další zajímavé sportovní ceny!) si však můžete i zasoutěžit! Pro více informací sledujte facebook Fidiko Žamberk.

Vstupenky je možné zakoupit či zarezervovat v kanceláři Divišova divadla Žamberk, popřípadě na telefonu 465 614 583.

Vyčerpaní účastníci filmového maratonu budou mít možnost zakoupit si občerstvení!
Foglová Petra, Bc. | dne 31.03.2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka