Obsah stránky | Úvodní stránka
Žamberk na Facebooku (odkaz se otevře v novém okně)  Žamberk na YouTube (odkaz se otevře v novém okně)

Sdružení historických sídel Čech Moravy a Slezska (odkaz se otevře v novém okně)

Napsali o nás ...

Kraj bude reprezentovat Kryštof Poslušný

Vyšlo dne:11.03.2015
Autor: Jindřich Horyna, vedoucí učitel OV
Periodikum:Orlický deník

Soutěže odborných dovedností Učeň instalatér v Hradci králové se za Pardubický kraj zúčastnily školy SŠ OŘS Žamberk, VOŠ a SŠS Vysoké mýto, SOU plynárenské Pardubice, SOU Svitavy.
Žamberskou školu reprezentovali žáci 3. ročníku Jindřich Novák a Kryštof Poslušný, kteří měli za praktický úkol například osadit umyvadlo se stojánkovou mísící baterií nebo závěsné WC. V teoretické části formou testu řešili odborné otázky z oblasti BOZP.

V jednodenním klání se žáci SŠ OŘS Žamberk v rámci Pardubického kraje umístili následovně: Kryštof Poslušný - 1. místo v jednotlivcích, Jindřich Novák - 3. místo v jednotlivcích. Jako družstvo Žamberští obsadili 1. místo. Kryštof Poslušný bude reprezentovat Pardubický kraj v celostátním kole soutěže ve dnech 22. - 24. dubna v Brně. Výsledky dosažené v letošním ročníku navazují na předchozí úspěchy žamberských žáků dosažené na krajské i celostátní úrovni a potvrzují tak platnost jmenování SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk Centrem odborné přípravy pro obor instalatér v Pardubickém kraji. Na závěr soutěže byla zúčastněným školám předána výuková pomůcka - funkční otopné těleso.
Foglová Petra, Bc. | dne 13.03.2015Obsah stránky |  Navigace | Úvodní stránka